MorTilki.Com

Sosyete Kasabı Nusret, 2 Milyon Dolara Taş Satıyor!

Sosyete Kasabı Nusret, 2 Milyon Dolara Taş Satıyor!

Sosyete kasabı olarak bilinen Nusret Gökçe, spor yaparken kullandığı kaya parçasını camekan içinde sergileyerek 1 Milyon Dolar fiyat biçmişti. Uzun süredir alıcı çıkmayan taşı satmak için farklı yollar deneyen Gökçe, altınla kaplattığı taşına zam yaparak fiyatını 2 Milyon Dolara çıkardı.

Geçtiğimiz yaz sezonunda Mykonos’ta ağırlık egzersizi çalışırken kullandığı 10 kiloluk sıradan bir taş parçasını İstanbul’a getirip camekanda muhafaza eden Nusret Gökçe, söz konusu taşı 1 Milyon dolara satışa çıkarmıştı. Yaklaşık 1 yıl geçmesine rağmen bir türlü kaya parçasını satamayan Gökçe farklı bir yol denedi. Taşına altın kaplama yaptıran sosyete kasabı, zam yaparak 2 milyon dolar (14.740.400,00 TL) istediğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Gram altın fiyatlarının rekor kırdığı günümüzde, insanlar çeyrek altın bile almazken Nusret’in 2 Milyon dolara taş satıyor olması eleştirel yorumlara neden oldu. Bazı takipçileri ”ticari zeka bu olsa gerek” şeklinde yorum yaparken bazıları ise ”insanların çeyrek altın bile almaya gücü yetmiyor, taş parçasına o kadar parayı kim verecek?” ”Her dokunduğu şeyin paha biçilmez olduğunu sanıyor” tarzında yorumlarlar yaptı.

Yardımsever kişiliğiyle bilinen Nusret Gökçe, Elazığ depreminde 1 Milyon Lira bağış yapmıştı. Ayrıca, pandemi sürecinde de 25 Bin kişiye hediye göndererek hayranlarının gönlünü kazandı. Hediye paketlerini ulaştırdıktan sonra kısa bir açıklama yapan sosyete kasabı, ”Ülkemin her bir köşesinden bana ulaşan gönül dostu 25 bin kardeşimin hayallerini gerçeği dönüştürdüğüm için bugün farklı bir huzur içerisindeyim. Sizlerin mutluluğu benim hayat motivasyonum” İfadelerini kullanmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ