MorTilki.Com

Sabah Programının İlk Haftasında Alişan’dan Gaf: Beleş mi Aldın Karıyı?

Sabah Programının İlk Haftasında Alişan’dan Gaf: Beleş mi Aldın Karıyı?

Alişan ve Demet Akalın, geçtiğimiz Pazartesi gününden itibaren yeni bir sabah programıyla Star Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya başladı. Programın üçüncü bölümünde konuğu olan Yaşar İpek’e ”Beleş mi aldın karıyı?” sözleriyle espri yapmaya çalışan Alişan tepki çekti.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı, Çarşamba günü üçüncü bölümüyle ekrana geldi. Programa konuk olan Yaşar İpek ve Alişan arasında geçen canlı yayın diyaloğu ise izleyenleri şaşkına çevirdi. Alişan’ın bir Kemal Sunal klasiği olan ”Kibar Feyzo” isimli filmdeki bir repliği şaka olarak konuğuna söylemesi ”çirkin şaka” olarak yorumlandı.

”Beleş mi Aldın Karıyı?”

Alişan ve Demet Akalın ikilisinin yeni sabah programının üçüncü bölümüne Survivor 2020 yarışmacıları Evrim Keklik, Yasin Obuz ve şarkıcı Yaşar İpek konuk oldu. Programın ilerleyen dakikalarında yeni şarkısından söz eden Yaşar İpek, Sezen Aksu’nun kendisine jest yaparak parçayı hediye ettiğini söyledi. Bu sözlerin üzerine espri yapmaya çalışan Alişan, ”Yemin et… Beleş mi aldın? Beleş mi aldın karıyı? Hakikaten beleş mi aldın?” dedi.

Yeni programının henüz ilk haftasında Alişan’ın böyle bir gaf yapması sosyal medyada trend olunca, Star Tv söz konusu anların geçtiği konuşmayı sansürleyerek internet sitesinde yayımladı.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı hafta içi saat 09:45’te canlı yayınla Star Tv kanalında ekrana geliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ