MorTilki.Com

Murat Boz, Uraz Kaygılaroğlu’nun Eski Eşi Melis İşiten ile Aşk mı Yaşıyor?

Murat Boz, Uraz Kaygılaroğlu’nun Eski Eşi Melis İşiten ile Aşk mı Yaşıyor?

Ünlü şarkıcı Murat Boz ile oyuncu Melis İşiten arasında sosyal medyada yaşanan etkileşim, ikilinin isimlerinin aşk dedikodularına karışmasına neden oldu. Instagram’da birbirlerinin fotoğraflarını karşılıklı beğenen Boz ve İşiten’in aşk yaşadıkları iddia ediliyor.

Geçtiğimiz aylarda, Murat Boz’un eski sevgilisi Aslı Enver ve Melis İşiten’in eski eşi Uraz Kaygılaroğlu’nın flört ettiği ve birlikte tatile gittikleri konuşulmuştu. Boz, bu gelişmenin ardından Kaygılaroğlu’nu takip listesinden çıkarmıştı. Ünlü popçu, geride bıraktığımız günlerde Melis İşiten’in Instagram’da paylaştığı fotoğraflara beğeni göndermeye başladı.

Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten ve Murat Boz’un sosyal medyada hesaplarında birbirlerinin fotoğraflarını beğenmesi, bugün magazin gündemin en çok konuşulan gelişmelerinden biri oldu.

Aslı Enver ve Uraz Kaygılaroğlu’nun bir dönem aralarında bir yakınlaşma olduğu fakat anlaşamadıkları için arkadaş olarak kalmayı seçtikleri iddia edilmişti. Kaygılaroğlu ile boşanan Melis İşiten’in adı, şimdi de Murat Boz ile anılmakta.

Söylentilere göre; Murat Boz, Melis İşiten’i takip etmemesine rağmen bazı fotoğraflarına beğendi. İşiten’de bir süre sonra aynı şekilde Boz’un fotoğraflarına beğeni gönderdi. Sosyal medyadaki karşılıklı bu yakınlaşma, ikilinin adlarının birlikte anılmasına neden oldu.

2014 yılında evlenen Melis İşiten ile Uraz Kaygılaroğlu, 5 yıllık bir evlilik sürecinin ardından boşanarak yollarını ayırmıştı. İşiten, geride bıraktığımız aylarda eski eşi ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından silmediği için bazı takipçileri tarafından eleştiri almıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ