MorTilki.Com

Adı Şiddet Olaylarına Karışan Ozan Güven, Babil Oyuncu Kadrosundan Çıkarılabilir

Adı Şiddet Olaylarına Karışan Ozan Güven, Babil Oyuncu Kadrosundan Çıkarılabilir

Ay Yapım, kadrosunda Halit Ergenç ve Ozan Güven gibi ünlü isimleri buluşturan Babil dizisinin yeni sezon çekimlerine önümüzdeki hafta başlamayı planlıyor. Sevgilisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle mahkemelik olan Ozan Güven, bugün ortaya atılan iddialara göre, dizinin yeni sezon bölümlerinde kadroda yer almayabilir!

İlk bölümü 17 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan Babil dizisi, sıra dışı hikayesi ve merak uyandıran sahneleriyle geçtiğimiz sezon çok konuşulmuştu. Ay Yapım, dizinin yeni sezon hazırlıklarına başladı. Ancak Deniz Bulutsuz’a şiddet uygulamakla suçlanan Ozan Güven‘in yeni sezonda kadroda yer alıp almayacağı ise henüz netleşmiş değil.

Tv100’ün haberine göre; Oyuncu hakkında ortaya atılan iddiaların yapım şirketinin kamuoyu ve reklam veren baskısı almasına neden olabileceği, bu nedenle de Ay Yapım’ın oyuncu ile yollarını ayırmaya karar verdiği konuşuluyor.

Diziye devam etmek istediği söylenen Ozan Güven, bu gelişmenin ardından; “Ben Deniz Bulutsuz’a tek bir tokat bile atmadım. Haklılığım yargı sürecinde ispatlanacak. Yargı kararı beklensin” diyerek, yapımcı şirketinin bu konuda kendisine destek olmasını beklediği öğrenildi.

45 yaşındaki oyuncu, şahsına yöneltilen suçlamalardan dolayı 2021 yılının Ocak ayında hakim karşısına çıkacak. Yapım şirketinin Ozan Güven ile yapılan anlaşmadaki cezai şartların bedelini ödeyerek kadrodan çıkarması veya ilk duruşmanın neticesini bekleyerek buna göre karar vermesi beklenmekte.

Neler Yaşanmıştı?

Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz, geçtiğimiz haftalarda ‘Kasten öldürmeye teşebbüs‘, ‘Hakaret‘ ve ‘Hürriyetten yoksun bırakma‘ gibi suçlardan ünlü oyuncu hakkında şikayetçi olmuştu. Bulutsuz, verdiği ifadenin ardından Adli Tıp Şube Müdürülüğünden darp raporu almış, hazırlanan raporda vücudunun birçok bölgesinde morluk ve çürüğe rastlandığı belirtilmişti.

Sevgilisinin suçlamalarının gerçeği yansıtmadığını söyleyen Ozan Güven, şiddete uğrayanın kendisi olduğunu belirterek özel bir hastaneden darp raporu almıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ