MorTilki.Com

Antonio Banderas’tan 60. Doğum Gününde Üzücü Haber: Koronavirüs’e Yakalandım!

Antonio Banderas’tan 60. Doğum Gününde Üzücü Haber: Koronavirüs’e Yakalandım!

10 Ağustos 2020 Pazartesi günü 60. doğum gününü kutlayan İspanyol asıllı oyuncu Antonio Banderas’tan hayranlarını üzecek bir haber geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Banderas, koronavirüse yakalandığını açıkladı.

İspanya ve Hollywood sinemasının en önemli aktörlerinden biri olan Antonio Banderas, 60. doğum gününü buruk geçirdi. Kovid-19 testi pozitif çıkan başarılı oyuncu, Instagram ve Twitter hesapları üzerinden bir açıklama yaparak üzücü haberi hayranlarına duyurdu.

Sosyal medya hesabından çocukluk fotoğrafını paylaşan Banderas, ”Bugün, 10 Ağustos, koronavirüs kaynaklı Kovid-19 hastalığının testinin pozitif çıkmasının ardından 60. doğum günümü karantinadan sonra kutlamak zorunda olduğumu kamuoyuna duyurmak istiyorum” notunu düştü.

2019 yılında Pedro Almodovar’ın çektiği “Dolor y Gloria” filmindeki üstün performansıyla Oscar adayı olan ve en iyi yıllarından birini geçiren Antonio Banderas’ın kötü haberi sinema dünyasında üzüntüyle karşılandı. Diğer yandan, başarılı oyuncunun genel sağlık durumunun iyi olduğu ve herhangi ciddi bir durumun şimdilik söz konusu olmadığı öğrenildi.

Ünlü oyuncu, bir dönemin gişe rekortmeni olan The Mask of Zorro, Desperado, Assasins gibi filmlerde başarıyla rol almıştı. Ödüllü filmler olan, Philadelphia, Interview with the Vampire ve Evita‘da oyunculuğunu konuşturan Banderas, son olarak Hitman’s Wife’s Bodyguard ve video oyunu uyarlaması Uncharted‘ın çalışmalarında yer alıyor. Banderas’ın sağlık durumundaki yeni gelişmeler sonrası ise yeni projelerine devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ