MorTilki.Com

Kızının Bacaklarına Kaynar Su Dökülen Yeliz Yeşilmen: Ağlamaktan Gözlerim Şişti!

Kızının Bacaklarına Kaynar Su Dökülen Yeliz Yeşilmen: Ağlamaktan Gözlerim Şişti!

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilmen’in henüz 10 yaşındaki kızı Asya’nın bacaklarına kaynar su döküldü. Bacaklarında ciddi yanıklar oluşan kızına çok üzülen Yeşilmen, sosyal medya hesabından video paylaşımı yaparak ”Ağlamaktan gözlerim şişti” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda eski eşiyle olan sorunlarını dile getirerek ”Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum” diyen Yeliz Yeşilmen, görenlerin içini acıtan bir kaza atlattı. Henüz 10 yaşında olan kızı Asya‘nın bacaklarına kaynar su dökülerek ciddi yanıklar oluştu. Kızına yapılan ilk müdahaleyi sosyal medya hesabından paylaşan Yeşilmen, yaşadığı üzüntüyü ”Ağlamaktan gözlerim şişti” diyerek ifade etmeye çalıştı.

”Göz, Nazar Buradan Çıktı”

Kızının yaşadığı talihsiz kazanın sonrasında Instagram hesabından paylaşım yapan Yeliz Yeşilmen, bir video çekerek yaşadıklarını anlattı. ”Asya’mın bacaklarına içinde kaynar su olan ocaktaki demlik döküldü. Kuzumu rabbim korusun! Çok büyük tehlike atlattık. Göz, nazar buradan çıktı sanırım. Bunla gelmiş, geçmiş olsun. Allah’tan yan masada krem vardı 2 dakikada müdahale ettik. Allah kimseye böyle bir şeyi yaşatmasın” dedi. 

Tatil Yaptığı Otelde Kuran Okuttu

İlk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılan Asya’nın yanan bacakları sargıya alınarak istirahat etmesi için evine gönderildi. Tail yaptıkları otele geri dönen Yeliz Yeşilmen, kızı için Kur-an okuttu. Her daim yanında Kur-an taşıdığını söyleyen Yeşilmen, ”fırsat buldukça okuyorum” dedi.

Yeliz Yeşilmen 2017 yılında Bodrum tatili esnasında kızıyla birlikte benzer bir kaza daha yaşamıştı. Ruhsatı olmayan bir restoranda tavadan sıçrayan kızgın yağ, kızı Asya’ya sıçramış ve hafif yanıklar oluşmuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ