MorTilki.Com

Miray Daner ve Boran Kuzum İkilisinden Kalp Emojili İlk Aşk Paylaşımı

Miray Daner ve Boran Kuzum İkilisinden Kalp Emojili İlk Aşk Paylaşımı

21 yaşındaki genç oyuncu Miray Daner, Kubilay Aka ile olan ilişkisini geçtiğimiz yıl olaylı bir şekilde sonlandırmıştı. Daner’in daha sonra rol arkadaşı Boran Kuzum ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Ancak ikili bir açıklama yaparak sadece arkadaş olduklarını belirtmişti. Çift, geride bıraktığımız gün aynı anda paylaştıkları kalp emojili fotoğraflarla aşklarını ilan etti.

İki yıl önce birlikte rol aldıkları ‘Vatanım Sensin‘ dizisinde arkadaşlıkları başlayan Miray Daner ve Boran Kuzum, o dönemden bu yana yaptıkları paylaşımlarla takipçilerinin akıllarında bazı soru işaretleri bırakmıştı.

Geçtiğimiz yıl Kubilay Aka’nın Daner’i başka bir kadınla aldattığı öne sürülmüş ve bu olayın ardından çiftin ilişkisi ayrılıkla son bulmuştu. Bu gelişmenin ardından, Daner’in Boran Kuzum ile yeni bir aşka yelken açtığı yönünde dedikodular ortaya çıkmıştı.

O dönem ortaya çıkan aşk iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıklayan ikili, önceki gün Instagram hesaplarından yayınladıkları fotoğraflarla hayranlarını şaşırttı.

İlerleyen günlerde yeni bir dizi projesinde Boran Kuzum ile yeniden birlikte rol almaya hazırlanan Miray Daner, sevgilisinin tek başına olduğu bir fotoğraf karesini kalp emojisiyle paylaştı.

Boran Kuzum, bu paylaşımın hemen ardından Miray Daner ile daha önce çekilmiş bir pozunu aynı şekilde yayınlayarak yanıt verdi. İkili, bu paylaşımlarıyla aşk yaşadıklarını ilan etmiş oldu.

Kubilay Aka, eski sevgilisi ile oyuncu arkadaşının bu paylaşımlarının ardından Boran Kuzum’u takip listesinden çıkardı.

Takipçileri tarafından birbirine çok yakıştırılan Daner ve Kuzum ikilisi, önümüzdeki günlerde BluTV’de ekrana gelecek ‘Saygı‘ isimli diziyle sevenlerinin karşısına yeniden birlikte çıkacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ