MorTilki.Com

Şeyma Subaşı’nın Ukraynalı Model Arkadaşı Daria Kyryliuk Çeşme’de Darp Edildi

Şeyma Subaşı’nın Ukraynalı Model Arkadaşı Daria Kyryliuk Çeşme’de Darp Edildi

Türkiye’ye turist olarak gelen Ukraynalı ünlü model Daria Kyryliuk, Çeşme’deki özel bir işletmede darp edildiğini iddia etti. Olay sonrası yüzü tanınmayacak hale gelen ünlü modele, yakın arkadaşı Şeyma Subaşı sosyal medya üzerinden destek verdi.

Tatil için İzmir’in Çeşme ilçesini tercih eden ünlü model Daria Kyryliuk, talihsiz bir olay yaşadı. İddiaya göre özel bir işletme olan Momo Beach isimli eğlence mekanında güvenlik görevlileri tarafından darp edildi. Çeşme Emniyet Müdürlüğü’ne şikayette bulunan Kyryliuk, yaşadığı saldırı sonrasında çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Olay sonrası polis ekiplerine şikayette bulunduklarını söyleyen Ukraynalı model, sosyal medya üzerinden kısa bir açıklama yaparak, ”Sessiz kalmak istemiyorum. Bana, sevgilime ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. Momo Plajı’nın güvenlik görevlileri bize saldırdı. Benimle birlikte dört kızın yüzüne yumruk atıldı ve hepimiz çok kötü yaralandık. Olayın detaylarını polislerle paylaştık. Bu yaşananları görmezden gelmemeliyiz ve #kadınaşiddetidurdurmak için arkadaşlarımdan bu hikayeyi paylaşmalarını rica ediyorum” dedi.

Daria Kyryliuk ile yakın arkadaş oldukları bilinen Şeyma Subaşı‘da sessiz kalmadı. Sosyal medya hesabından Kyryliuk’a destek veren Subaşı, ”Çok yakın, çok tatlı arkadaşım neler yaşamış. Çok üzüldüm, şoktayım gerçekten. Keşke eğlence mekanları da müşterilerini ağırlarken sadece kazandıkları paraya değil, insanlara nasıl davranacaklarına dikkat etseler. Korkunçsunuz!” ifadelerini kullandı.

Olayın sosyal medyada trend olmasıyla birlikte söz konusu eğlence mekanından açıklama yapıldı. Yetkililer, kavganın iki grup arasında çıktığını ve güvenlik görevlilerinin yalnızca tarafları ayırmaya uğraştıklarını, darp olayından sorumlu olmadıklarını söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ