MorTilki.Com

Duygu Özaslan, Basketbolcu Sevgilisi Can Maxim Mutaf ile İlk Fotoğrafını Paylaştı

Duygu Özaslan, Basketbolcu Sevgilisi Can Maxim Mutaf ile İlk Fotoğrafını Paylaştı

Instagram hesabında paylaştığı fotoğraf ve videolarla dikkat çeken Youtuber Duygu Özaslan’ın sevgilisinin kim olduğu, takipçileri tarafından uzun süredir merak konusuydu. 29 yaşındaki İnternet fenomeni, basketbolcu yeni sevgilisi Can Maxim ile birlikle çekilmiş romantik bir pozunu yayınladı.

Son paylaştığı bikinili fotoğraflarla adından sıkça söz ettiren Duygu Özaslan’ın, Milli basketbolcu Can Maxim Mutaf ile bir süredir aşk yaşadığı konuşuluyordu. İkili, söz konusu söylentiler hakkında bugüne kadar bir açıklama yapmamıştı.

Çift, geride bıraktığımız günlerde Urla caddelerinde el ele yürürken objektiflere yakalanmıştı. Bu görüntüyle birlikte Can Maxim ile aşk yaşadığı belgelenen Özaslan, sevgilisiyle olan ilk fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Duygu Özaslan’ın iki hafta önce sosyal medyada paylaşılan photoshop’suz görüntüleri, gündemi uzun süre meşgul etmiş ve birçok eleştiri almıştı.

Ünlü sosyal medya fenomenin takipçileri, söz konusu selülitli fotoğrafların ortaya çıkmasının ardından, Duygu Özaslan’ın daha sonra paylaştığı bütün fotoğrafların altına “Bu görüntünün orijinal halini merak ediyorum” şeklinde yorumlarda bulunmaya başladı.

Kilolu halini kabullenmeyerek insanları kandırmakla itham edilen Duygu Özaslan, sonrasında bir duyuru yaparak kilo aldığını kabul etmişti. Ünlü fenomen, Bulimia Nervoza hastalığı nedeniyle kilo aldığını ve iyileşme sürecinde olduğunu açıklamıştı.

Can Maxim Mutaf Kimdir?

Duygu Özaslan ile yeni bir aşka yelken açan basketbol oyuncusu Can Maxim Mutaf, 9 Ocak 1991 tarihinde İstanbul’un Maltepe semtinde dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda Rus vatandaşlığına da sahip olan genç sporcunun babası Türk, annesi ise Rus’tur.

Profesyonel spor kariyerine ilk adımını 2006 yılında atmıştır. Şu an Bursaspor takımında oynamaktadır ve Milli basketbolcudur. Boyu 1.94, kilosu ise 85 kg’dır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ