MorTilki.Com

Eski Eşi Tarafından Dolandırıldığını İddia Eden Songül Karlı, Müge Anlı’ya Başvuracak

Eski Eşi Tarafından Dolandırıldığını İddia Eden Songül Karlı, Müge Anlı’ya Başvuracak

Ünlü şarkıcı Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü tarafından 20 Milyon Lira dolandırıldığını iddia ederek çarpıcı açıklamalarda bulundu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuracağını dile getiren Karlı, ”canlı yayında rezil olsunlar” dedi.

Songül Karlı, olay yaratacak açıklamalarda bulunarak 2012 ila 2017 yılları arasında evli kaldığı eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını iddia etti. Yaklaşık 20 Milyon Lira maddi kaybının olduğunu söyleyen ünlü türkücü, yakın tarihte Müge Anlı‘ya başvuracağını duyurdu.

Müge Anlı’dan Yardım İstedi!

5 yıl süren evliliğini olaylı bir boşanmayla sonlandıran 46 yaşındaki Songül Karlı, Müge Anlı’nın programına katılacak. Eski eşi tarafından 20 Milyon Lira zarara uğratıldığını dile getiren Karlı, ”Dişimle tırnağımla kazandım ben o parayı. Eğer adam olsa benim paramı yemez” diyerek isyan etti.

Bir takipçisinin, ”Eski eşinize açtığınız dava hangi aşamada? Arsayı geri alabilecek misini?” Sorusu üzerine, ”Müge Anlı’da bitecek gibi görünüyor. Sülalecek oturup canlı yayında anlatsınlar. Biraz daha rezil olsunlar az kaldı” dedi.

Daha önce de birçok kez eski eşi hakkında ağır ithamlarda bulunan Songül Karlı, ”Ben 15 yaşından beri tesbih çekiyorum. Bu adamın tesbih çekmeme bile tahammülü yoktu. Onunla geçen her günüme acıyorum. Yalnızlık ne kadar da güzel bir şeymiş. Bir adamın haydut hırsız olmaması! Eşine, çocuğuna başkasının parasını yedirmemesi ne kadar güzel bir şey. Eski eşlerime bakıyorum da çok güzel yaşıyorlar. Kaç aileye baktım vallahi billahi. Onun bende bir ekmeği yoktur. 5 sene evli kaldık, bu sürenin 3 senesinde eve almadım. 15 kez kapıdan eşyalarını tekmeleyip attığımı hatırlıyorum.” dedi.

Eski eşi Yüncü’nün aynı yöntemi kullanarak 2 kadını daha dolandırdığını iddia eden Karlı, ”Giderken beni sıfırlayarak gitti. Benim hala evimde masam yok. Adam benim arabamı satmış, gitmiş. Evime kaç kez haciz geldi? Beni kandırdığı isim kullanarak aldığı paralar var… Bakan dedi, MİT dedi, o dedi, bu dedi… Ben bakan diye baldızının kocasıyla konuşuyormuşum da haberim yokmuş!”

Songül Karlı, geçtiğimiz ay İzmir Alaçatı’da tatil sezonunu açmış ve tatil pozlarını sosyal medya hesabından paylaşarak magazin gündeminin en çok konuşulan ismi olmuştu. Son yaptığı açıklamaların ardından yeniden gündem olan Karlı’nın ne zaman Müge Anlı’nın programına konuk olacağı ise merak konusu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ