MorTilki.Com

Murat Ceylan, Serel Yereli’nin Cesur Paylaşımına Yaptığı Yorumla Olay Oldu

Murat Ceylan, Serel Yereli’nin Cesur Paylaşımına Yaptığı Yorumla Olay Oldu

Müzik ve sinema camiasından birçok ünlü isim, son günlerde artan kadına şiddet olaylarına dikkat çekmek için sosyal medyada yeni bir akım başlattı. 24 yaşındaki oyuncu Serel Yereli, iç çamaşırlı bir pozuyla bu akıma dahil oldu. Survivor yarışmasının sunuculuğu üstlenen Murat Ceylan, bu gönderinin altına yaptığı yorumla dikkatleri üzerine çekti.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan tanınmış isimler, siyah beyaz fotoğraflarını “Olduğumuz gibi güzeliz” etiketiyle paylaşarak bu akıma destekte bulunuyor. Bodrum Masalı isimli televizyon dizisi ile adını duyuran Serel Yereli, Instagram hesabında yayınladığı bir fotoğrafla bu akımın en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu.

Geride bıraktığımız yıllarda oyunculuk kariyerini sonlandıran Serel Yereli, müzik alanında kendini geliştirmek için yurt dışına yerleşmişti. Yereli’nin dün paylaştığı iç çamaşırlı fotoğraf, bazı takipçileri tarafından abartılı bulunarak eleştirildi.

31 yaşındaki Survivor sunucusu Murat Ceylan, Serel Yereli’nin çok konuşulan o iç çamaşırlı pozuna “DM’den atacağın fotoğraf ana sayfaya düştü sanırım” şeklinde bir yorumda bulundu.

Murat Ceylan tarafından fotoğrafın altına yapılan bu yorum 4 bin beğeni ve çok sayıda yorum aldı. Paylaşımı yapan Yereli, Survivor sunucusunun yorumunu “Ana sayfaya koyamayacağımız şeyi DM’de atmayız” diyerek cevapladı.

24 yaşındaki İzmir Göztepeli Yereli, beş yıl önce ekrana gelen ‘Bodrum Masalı’ dizisinde Alara karakterini canlandırdı. Bu dizinin arından oyunculuğu bırakarak Londra’ya yerleşti ve müzik kariyerine odaklandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ