MorTilki.Com

Sosyal Medya Fenomeni Duygu Özaslan’dan Kırmızı Bikinili Yeni Pozlar

Sosyal Medya Fenomeni Duygu Özaslan’dan Kırmızı Bikinili Yeni Pozlar

Geride bıraktığımız günlerde ortaya çıkan selülitli ve kilolu görüntüleri nedeniyle çok konuşulan Duygu Özaslan, Instagram’da son paylaştığı bikinili pozlarıyla yine olay oldu. Özaslan’ın yayınladığı kırmızı bikinili fotoğraflar, hayranlarından kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Ünlü fenomenin geçtiğimiz günlerde objektiflere yansıyan kilolu halleri ile kendi paylaştığı fotoğraflar arasındaki büyük fark, sosyal medyada geniş yankı uyandırmış ve uzun süre konuşulmuştu.

29 yaşındaki Youtuber Duygu Özaslan, Temmuz ayının ilk haftası Bodrum’da havuz kenarında objektiflere yakalanmıştı. Özaslan’ın sosyal medyada paylaşılan photoshop’suz bu görüntüleri, takipçilerini hayal kırıklığına uğratmıştı.

Instagram’da 1,8 milyon kişi tarafından takip edilen Özaslan, yeni bikinili pozlarıyla kendisini kilolu diye eleştirenlere adeta meydan okudu. Takipçileri, fenomenin gönderisinin altına “Acaba yine photoshop’lu mu?” şeklinde yorumlarda bulundu.

Paylaşımlarıyla dikkat çekmeyi başaran Duygu Özaslan, ortaya çıkan selülitli görüntüleri nedeniyle yapılan eleştirileri, “Benim kilolu halim bile hepinizden güzel” şeklinde bir tweet atarak cevaplamıştı.

Bir sosyal medya kullanıcısı, “Olay Duygu Özaslan’ın kilo almış olması değil, olay şu an olduğu halini kabullenip sevmek yerine kendi görmek istediği hali yansıtmak, insanları kandırmak. İnsanlar lanse edilen “mükemmel” vücutları görüp kendini sorguluyor, aç bırakıyor, sağlığını kaybediyor…” şeklindeki ifadeleriyle durumu özetlemişti.

Özaslan, eleştirilerin artması üzerine bir açıklama daha yaparak Bulimia Nervoza hastalığına yakalandığını söyledi. Youtuber, gelen eleştirileri şu sözlerle yanıtladı; “Evet, kilo aldım. Aslında sonra açıklayacaktım ama şimdi söyleyeyim; bulimia nervoza hastalığına yakalandım. İyileşme sürecindeyim.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ