MorTilki.Com

Oyuncu Merve Boluğur, Yeni Sevgilisiyle İlk Fotoğrafını Sosyal Medya Hesabında Paylaştı

Oyuncu Merve Boluğur, Yeni Sevgilisiyle İlk Fotoğrafını Sosyal Medya Hesabında Paylaştı

Küçük Sırlar, Kuzey Güney ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol alan 32 yaşındaki oyuncu Merve Boluğur, uzun süren yalnızlık döneminin ardından yeni bir aşka yelken açtı. Şarkıcı Murat Dalkılıç ile olan evliliğini üç yıl önce sonlandıran Boluğur, sevgilisiyle birlikte çekilmiş ilk pozunu Instagram’da paylaştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla magazin haberlerine sık konu olan Merve Boluğur, 2015 yılında Murat Dalkılıç ile bir evlilik yapmıştı. Çiftin iki yıl sonra aldığı boşanma kararı, hayranlarını bir hayli üzmüştü. Uzun zamandır adı kimseyle anılmayan oyuncu, aradığı aşkı sonunda buldu.

İzmir’in güzide mekanlarından Alaçatı’da erkek arkadaşıyla birlikte tatilde olan Merve Boluğur, takipçilerinin bir süredir merak ettiği sevgilisinin yüzünü sonunda gösterdi. Boluğur, beğeni rekorları kıran o fotoğrafı “gerçek” notuyla yayınladı.

Oyuncu, geride bıraktığımız günlerde verdiği bir röportajda “Kumral erkek görünce bana bir şeyler oluyor” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. Takipçileri, Boluğur’un sevgilisiyle birlikte paylaştığı fotoğrafın altına “kaptın yine kumralı” şeklinde yorumlar yaptı.

Merve Boluğur, sevgilisinin adı ve nereli olduğu konusunda henüz bir bilgi paylaşmadı. Oyuncunun kumral sevgilisi, daha sonra Instagram’da “karubiyad” rumuzuyla yeni fotoğraflar yayınladı. Sadece 200 kişi tarafından takip edilen Burak Dayı rumuzlu kullanıcı, söz konusu fotoğrafları paylaştıktan sonra 6 bin takipçi sayısına ulaştı.

Son olarak “İçimdeki Fırına” isimli dizide oynayan Merve Boluğur, geride bıraktığımız gün sevgilisi alnından öperken çekilmiş bir fotoğraf karesini kalp emojisiyle paylaşmıştı. Boluğur’un sevgilisinin kim olduğu, bu paylaşımın ardından sosyal medyada merak konusu olmuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ