MorTilki.Com

Duygu Sarışın’dan Sevgilisi Çağatay Ulusoy’a Destek: O Kadar da Kilolu Değil!

Duygu Sarışın’dan Sevgilisi Çağatay Ulusoy’a Destek: O Kadar da Kilolu Değil!

Geçtiğimiz ay Marmaris’te görüntülenen ve aldığı fazla kilolarla şaşkınlık uyandıran Çağatay Ulusoy’a sevgilisi Duygu Sarışın’dan destek geldi! Etiler’de bir mekan çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan Sarışın, sevgilisinin son dönemde aldığı kiloları değerlendirerek, ”O kadar da kilolu değil” dedi.

Oyuncu Duygu Sarışın, geçtiğimiz gün Etiler’de bir mekanda arkadaşlarıyla buluştu. Çıkışta magazin muhabirlerinin sorularını cevaplandıran Sarışın, yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Çağatay Ulusoy‘un kilolu son hali hakkında konuştu. 33 yaşındaki Duygu Sarışın, Ulusoy’un fazla kiloları hakkındaki soruyu, ”Bence o kadar da kilolu değil” şeklinde yanıtladı.

Ayrılık İddialarını Yalanladı

Basında sıkça çıkan ayrılık iddiaları hakkında da açıklama yapan Duygu Sarışın, ”Magazinciler birkaç kez ayrılıp barıştığımızı yazdı. Biz öyle 3-4 kez ayrılıp tekrar barışacak tipler değiliz. Her ilişkide tartışmalar olur. Kardeşimle bile tartışıyoruz bazen” dedi.

Geçtiğimiz Haziran ayı sonlarında Marmaris’te sevilisiyle görüntülenen Çağatay Ulusoy’un kilolu hali hayranlarında şaşkınlık uyandırmıştı. İşte o kareler…

Netflix’in Hakan Muhafız isimli fantastik aksiyon dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy, Barbaros Hayreddin Paşa‘nın hayatını konu alacak bir dizi projesi için kilo aldığı iddia edilmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ