MorTilki.Com

Amber Heard: Eski Eşim Johnny Depp, Leonardo DiCaprio’ya Kabak Kafalı Derdi

Amber Heard: Eski Eşim Johnny Depp, Leonardo DiCaprio’ya Kabak Kafalı Derdi

Üç yıl önce boşanan Amber Heard ile Johnny Depp arasındaki iftira davası, şu suralar dünya magazin gündeminin en sıcak konularından. İkili tarafından ortaya atılan şaşırtan iddialara, her geçen bir yenisi daha eklenmeye devam ediyor. 34 yaşındaki ABD’li sinema yıldızı Amber Heard, eski eşinin kendisini rol arkadaşlarıyla aşk yaşamakla suçladığını, Leonardo DiCaprio ve Channing Tatum gibi isimlere çeşitli lakaplar taktığını söyledi.

Beyaz perdenin ünlü isimlerden Amber Heard ile Johnny Depp, iki yıllık evlilik sürecinde yaşadıkları bütün yüz kızartan olayları, dünyanın yakından takip ettiği iftira davasında bir bir ortaya döküyor.

57 yaşındaki oyuncu Johnny Depp, geride bıraktığımız günlerde The Sun gazetesinde hakkında çıkan bir haberde kendisine ‘kadın döven‘ yakıştırması yapıldığından dolayı, gazeteye karşı dava açtığını ve hakkını arayacağını açıklamıştı. Depp’in eski eşi Heard, dün gerçekleşen bu davaya tanık sıfatıyla müdahil oldu.

Heard, iki yıllık evlilikleri süresince eski eşinin hep kendisini öldürmekten korktuğunu ifade ederek mahkeme salonunda bulunan herkesi şaşırttı. Depp, mahkemede eski eşi tarafından kendisine yöneltilen bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı söyleyerek şiddet suçlamalarını reddetti.

Amber Heard, eski eşinin kendisini Leonardo DiCaprio gibi ünlü isimlerle aşk yaşamakla suçladığını söyledi. Depp’in sinirli veya sarhoş olduğu anlarda kendisiyle alay ettiğini belirten Heard, aynı zamanda ilişki yaşamakla suçladığı isimlere lakap taktığını, Leonardo DiCaprio’ya kabak kafalı, Channing Tatum’a ise patates kafalı dediğini iddia etti.

Amber Heard, mahkemedeki açıklamalarının devamında eski eşi hakkında; “Deep, her erkek aktörün benimle yatmaya çalıştığı ve onlarla bir ilişkim olduğu konusunda ısrar eder, insanlara böyle anlatır ve her şeyi bildiği konusunda inat ederdi.” şeklinde bir konuşma yaptı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ