MorTilki.Com

Oyuncu Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder Çifti Boşanma Kararı Aldı

Oyuncu Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder Çifti Boşanma Kararı Aldı

2008 yılında yayınlanan ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ programıyla adını duyuran Bülent Emrah Parlak ile oyuncu eşi Burcu Gönder, beş yıllık evliliklerini sonlandırma kararı aldı. Bu kararı sosyal hesaplarında duyuran çift, haklarında çıkan psikolojik şiddet ve tektaş yüzük iddialarını da yanıtladı.

Aynı mesleği paylaşan Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder, 2015 yılında evlenerek hayatlarını birleştirmişti. Sonraki yıl bir kız çocuk sahibi olan çift, aldıkları ani boşanma kararıyla hayranlarını üzdü.

Bugün ortaya atılan iddialarda; Burcu Gönder’in eşine boşanma davası açtığı ve koruma talinde bulunduğu belirtilmişti. Gönder’in, “Eşim bana ekonomik ve psikolojik şiddet uyguluyor. Öfke problemi var. Bana tektaş yüzüğümü bile sattırıp parasını alıp yedi.” dediği iddia edilmişti.

Bu söylentinin magazin gündeminde geniş yankı uyandırmasının ardından sessizliğini bozan Parlak ve Gönder çifti, sosyal medya aracılığı ile ayrılık kararı aldıklarını doğruladı. İkili, haklarında çıkan diğer iddiaların ise gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Boşanma kararı alan çift, yaptıkları ortak açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Bugün yazılı basın ve sosyal medyada tarafımızla ilgili çıkan haberler bizleri son derece üzmüştür. İkimiz de dostane ilişkiler çerçevesinde, karşılıklı fikir birliğiyle evliliğimizi sonlandırma kararı aldık.

İkimizin de canımız kadar sevdiğimiz kızımız Lisa Parlak’ın incinmemesi adına, bu süreci kendi içimizde sürdürme kararı aldık. Ayrıca haberlerde çıkan mücevher ve şiddet içerikli konular tamamen asılsızdır. Bu iletişim kazasından kaynaklanan habere konu olan dilekçe, zaten tarafımızdan hızlıca geri çekilmiştir. Konuyla ilgili hassasiyetimizi göz önünde tutmanızı rica ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ