MorTilki.Com

Selin Ciğerci SnapChat Uygulamasıyla Yeniden Erkek Oldu

Daha önce geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatıyla kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, yaptığı son paylaşımıyla yine gündem olmayı başardı. SnapChat uygulamasındaki bir efekt sayesinde erkek halinin video görüntülerini paylaşan Ciğerci, hayranlarını şaşırttı.

Hanımlar Beğendiniz mi?

Selin Ciğerci takipçileriyle paylaştığı sıradışı videosunda, ”Hanımlar beğendiniz mi? Ay sakın beğenmeyin. Hiç öyle bir halim yok. Bir ileri bir geri, ordan oraya deli dana gibi. Yaptık işte herkes yapıyor diye. Gerçi ben çok merak etmiyordum ama siz görün diye yaptım.” dedi.

Selin Ciğerci’nin Instagram üzerinde 2 Milyon takipçisi bulunuyor. Erkek halini paylaştığı video görüntülerinin altına hayranları yorum yağdırdı. ”Efekte hiç gerek yoktu, eski fotoğrafını koysaydı yeterliydi” yazanlarda oldu, ”Özüne dönmüşsün” yazanlarda.

Neden Cinsiyet Değiştirdin?

Takipçilerinden birinin Selin abla neden cinsiyet değiştirdin? Günah..  sorusunu yanıtladı.

Günah olduğunu biliyordum ama arada kalmak istemedim. Kimliğimi aldım, farklı şeyler yapmadım. Çok daha mutluyum. Evimde, işimde, ailemle, dostlarımla edepli düzgün bir hayat yaşıyorum.” cevabını verdi.

Selin Ciğerci Kimdir?

İlk olarak sosyal medyada Bebek Okan olarak tanınmıştır. 25 Yaşında geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatıyla birlikte erkek olmuş ve Selin Ciğerci ismini almıştır. Futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşadığı bilinen Ciğerci’nin yaz aylarında evleneceği söyleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ