MorTilki.Com

Acun Ilıcalı, Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’ya Canlı Yayında Teşekkür Etti

Acun Ilıcalı, Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’ya Canlı Yayında Teşekkür Etti

Bu sezon izlenme rekorları kıran Survivor 2020 yarışması, geride bıraktığımız gün yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda etti. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, programın sonunda çekimlerde katkısı olan herkese teker teker teşekkürlerini illetti. Ilıcalı, kızıyla birlikte yarışmanın finalini izlemeye gelen sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’ya da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Survivor 2020, programın ilk gününden bu yana şampiyonluğa en yakın gösterilen aday Cem Can Canseven’in galibiyeti ile son buldu. Programın finalinde Ilıcalı ve sevgilisi arasında geçen kısa diyalog, gecenin en çok konuşulan anlarından birisi oldu. Acun Ilıcalı’nın “Çağla hanıma da teşekkür ediyorum” şeklindeki sözleri, sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın yüzünde tebessüm oluşturdu.

Şubat ayında bir basketbol müsabakasını izlerken görüntülenen ve aşk yaşadıkları belgelenen Acun Ilıcalı ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya, uzun bir Dominik maratonunun ardından İstanbul’a döndü. Survivor 2020’nin çekimlerinde sevgilisini bir an bile yalnız bırakmayan Altunkaya, Galataport’ta yayınlanan Survivor finalini yerinde izledi.

Ayça Çağla Altunkaya, yarışmanın canlı yayınlanan final bölümünü Ilıcalı’nın büyük kızı Banu ile yan yana izledi. Yarışmayı kazanan kişinin belirlenmesinin ardından programda emeği olan herkese teşekkür eden Acun Ilıcalı, kızı ve sevgilisini de unutmadı. İkili arasında canlı yayında ekranlara yansıyan o anlar, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Aralarındaki yaş farkı nedeniyle bazı kesimler tarafından eleştirilen ikili, aşklarını ekranlardan uzak bir şekilde yaşamayı tercih ediyor. Acun Ilıcalı ile Ayça Çağla Altunkaya’nın birkaç ay önce ortaya çıkan birlikte çekilmiş ilk pozları, o dönem magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ