MorTilki.Com

Cenk Eren: Kadavra Olarak Vücudumu Tıp Fakültesine Bağışlayabilirim!

Cenk Eren: Kadavra Olarak Vücudumu Tıp Fakültesine Bağışlayabilirim!

54 yaşındaki ünlü şarkıcı Cenk Eren sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ölünce gömülmek istemediğini söyleyen Eren, ”Kadavra Olarak Vücudumu Tıp Fakültesine Bağışlayabilirim” dedi.

Yaptığı başarılı albümlerle adından sıkça söz ettiren 54 yaşındaki ünlü şarkıcı Cenk Eren, inançlı bir insan olduğunu ancak gömülmek istemediğini ve vücudunu tıp fakültesine kadavra olarak bağışlayabileceğini söyledi.

”Toprağa Gömülmek İstemiyorum!”

Tıp fakültelerindeki kadavra eksikliğinin tartışıldığı bir konuya Twitter hesabı üzerinden yanıt veren Cenk Eren, ”Ölümden korkmuyorum inançlı da bir insanım fakat toprağa gömülmek istemiyorum bunu istemek günah mıdır? Bütün organlarımı bağışlayabilirim, kadavra olarak tıp fakültesine vücudumu bağışlayabilirim veya yakılmak? Çok mu günaha girerim?” İfadelerini kullandı.

2016 Yılında da Benzer Açıklamalarda Bulunmuştu

Bir dönem YouTube üzerinden canlı yayınlanan Emre Saygı’nın Hadi Be isimli programına katılan Cenk Eren, 2016 yılında da benzer açıklamalarda bulunmuştu. Söz konusu programda gelen soruları samimi bir şekilde yanıtlayan Eren, ”Aslında ölümden korkmuyorum ama toprağın altına girmekten orada yalnız kalmaktan korkuyorum. Toprağın altına girmemek içinde kadavra olmak istiyorum” sözleriyle o dönem çok konuşulmuştu.

Öte yandan, yardımsever kişiliğiyle de bilinen 3 Şubat 1966 doğumlu ünlü şarkıcı, korona günlerinde sağlık çalışanlarına jest yapmak istemiş ve en az 2 yoğun bakım hemşiresinin düğününde ücretsiz sahne alacağını açıklamıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ