MorTilki.Com

Sevgilisi Cem Yılmaz’dan Ayrıldığı Konuşulan Serenay Sarıkaya’dan Sert Açıklama

Sevgilisi Cem Yılmaz’dan Ayrıldığı Konuşulan Serenay Sarıkaya’dan Sert Açıklama

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla magazin gündemini uzun süre meşgul eden Serenay Sarıkaya, bugün sosyal medya hesabında ses getiren bir paylaşımda bulundu. Sarıkaya, gündeme bomba gibi düşen ayrılık dedikodularının ardından sessizliğini bozdu ve üzerine çok gelindiğini dile getirdi.

Her adımıyla olay olan 29 yaşındaki oyuncu Serenay Sarıkaya, son günlerde hakkında çıkan dedikodular karşısında daha fazla suskun kalamadı. Oyuncu, Instagram hesabında bir açıklama yaparak bu iddiaları sert bir dille yanıtladı.

Şu günlerde Cem Yılmaz ile yollarını ayırdığı konuşulan ve Ozan Güven‘in sevgilisine uyguladığı şiddet karşısında sessiz kalmakla suçlanan Serenay Sarıkaya, kendisini ilgilendirmeyen konuların ana kahramanı olarak lanse edildiği için takipçilerine serzenişte bulundu.

Söz konusu haberlerin sosyal mecralarda her gün daha da çoğalmasına sinirlenen Sarıkaya, şahsına yönelik bu eleştirilere şu sözlerle tepki gösterdi:

“Yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki! Sesi çıkmıyor diye bu kadar da ileri gidilmez ki. Sonu gelmiyor, bitmiyor. Daha birini iyileştiremeden, daha serti hazırda bekliyor. Sınırı aşalı çok oldu! Ne kolay insanların hayatına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak. Her iftiraya ‘yok öyle değil ‘ diyemem ki. Halbuki her şeyim ortada, bir gizemim de yok ki. Bu da şiddetin başka türlüsü değil mi? Yeter.”

Instagram’da 10 milyona yakın takipçisi bulunan güzel oyuncu, ayrılık söylentileri hakkında sessiz kalmayı tercih etti. Sarıkaya, geride bıraktığımız gün annesi Ümran Seyhan ile çekilmiş bir pozunu “Analı kızlı” notuyla yayınlamıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ