MorTilki.Com

Farah Zeynep Abdullah ve Reynmen, Baş Başa Yemek Yerken Objektiflere Yakalandı

Farah Zeynep Abdullah ve Reynmen, Baş Başa Yemek Yerken Objektiflere Yakalandı

30 yaşındaki oyuncu Farah Zeynep Abdullah, geride bıraktığımız günlerde “Reynmen” lakaplı 24 yaşındaki sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş ile görüntülenmiş ve ikilinin aşk yaşadığı yönünde söylentiler ortaya atılmıştı. Önceki gün birlikte yemeğe çıkan ikili, tüm çabalarına rağmen yeniden objektiflere yakalanmaktan kurtulamadı.

Son dönemlerde klipleri izlenme rekorları kıran Reynmen ile oyuncu Farah Zeynep Abdullah, yeni bir aşka yelken açtı. Konu hakkında henüz bir açıklama yapmayan çiftin ilişkisi, Levent’teki bir restoranda baş başa yemek yerken görüntülenince belgelendi.

Doğu Demirkol ile olan ilişkisini kısa bir süre önce sonlandıran Farah Zeynep Abdullah, Sabah’ın haberine göre; yeni sevgilisi Yusuf Aktaş ile yemek esnasında romantik ve eğlenceli anlar yaşadı. Çift, birlikte görüntülenme ihtimalini göz önüne bulundurarak aralarına mesafe bırakmayı da ihmal etmedi.

Önceki hafta bir parkta tenis oynarken görüntülenen Abdullah ve Reynmen ikilisi, bu yakınlık nedeniyle hayranlarının akıllarında bazı soru işaretleri bırakmıştı.

Ortaya çıkan görüntülerinin ardından herhangi açıklamada bulunmayan ünlü ikili, söylentilere göre bu tür haberlerle gündeme gelmek istemiyorlar ve aşklarını gözlerden uzak bir şekilde yaşamayı tercih ediyorlar.

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” isimli televizyon dizinde yıldızı parlayan Farah Zeynep Abdullah, kendisi gibi oyuncu olan Doğu Demirkol ile üç ay süreyle ilişki yaşamış ve ayrılmıştı. Genç fenomen Reynmen ise Zalim İstanbul dizisinde rol alan Bahar Şahin ile bir dönem aşk yaşamıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ