MorTilki.Com

Songül Karlı’dan Bikinili Tatil Pozları

Songül Karlı’dan Bikinili Tatil Pozları

46 yaşındaki ünlü şarkıcı ve sunucu Songül Karlı, karantina günlerinin ardından tatil sezonunu açtı. Tatil için İzmir Alaçatı’yı tercih eden Karlı, deniz, kum ve güneşin tadını çıkarırken bikinili poz vermeyi de ihmal etmedi.

Pandemi sürecinde zamanının çoğunu evinde geçiren Songül Karlı, normalleşme süreciyle birlikte tatil sezonunu açtı. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ünlü şarkıcının fit vücudu dikkatlerden kaçmadı.

Karantina günlerini evinde geçiren Songül Karlı, sağlıklı bir diyet ve egzersizle fit vücudunu korudu. 46 yaşında olmasına rağmen, kusursuz vücut hatlarıyla dikkat çeken ünlü isim, bikinili tatil pozlarını takipçileriyle paylaştı. Karlı’nın bikinili fotoğraflarına kısa sürede binlerce beğeni ve yüzlerce yorum yapıldı.

2005 yılında ilk evliliğini yapan Songün Karlı 2008 yılında boşanmış ve 2012 yılında yeniden evlenerek 5 yıl evli kalmıştı. 2017 yılında ikinci evliliğine de noktayı koyan ünlü şarkıcı, uzun süredir kalbine kimseyi almıyor.

Olaylı boşanma sürecinin ardından ekranlara ara veren Songül Karlı, yeni aşklara da kapısını kapatmış. Daha önce yaptığı bir açıklamada, ”Artık hayatımda yalnızca oğlum ve sevdiklerim var” ifadelerini kullanmıştı.

5 yıl süren ikinci evliliğini 2017 yılında olaylı bir boşanma davası ile sonlandıran ünlü şarkıcı, eski eşi Metin Yüncü tarafından maddi zarara uğratıldığını ve dolandırıldığını iddia etmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ