MorTilki.Com

Fahriye Evcen ve Oğlu Karan Özçivit’in Son Paylaşılan Fotoğraflarına Beğeni Yağmuru

Fahriye Evcen ve Oğlu Karan Özçivit’in Son Paylaşılan Fotoğraflarına Beğeni Yağmuru

Instagram’da 11 milyona yakın takipçisi bulunan 34 yaşındaki güzel oyuncu Fahriye Evcen, oğlu Karan Özçivit ile evinin bahçesinde verdiği pozları hayranlarıyla paylaştı. Evcen’in “Babası gibi keskin bakışlım.” notuyla yayınladığı fotoğraflar, kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Kendisi gibi oyuncu olan eşi Burak Özçivit ile 3 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren ve geçtiğimiz yıl anne olan Fahriye Evcen, sosyal medya hesabında yaptığı samimi paylaşımlarla takipçilerinden övgü dolu yorumlar almaya devam ediyor.

1 yaşındaki oğlu Karan ile çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunan Evcen, söz konusu paylaşımında oğlunun babası Burak Özçivit ile olan benzerliğine dikkat çekti.

Anne Evcen ve oğlunun 5 saat gibi kısa bir sürede 2 milyona yakın beğeni alan pozlarına, eşi Burak Özçivit‘ten de bir yorum geldi. Özçivit, eşiyle oğlunun fotoğraf karesine “Kurt bakışlım” şeklinde bir yorum yaptı.

Bir süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu Evcen, geride bıraktığımız aylarda da oğluyla birlikte benzer bir paylaşım yapmıştı.

Evcen’in Aralık ayında oğlu Karan ile yaptığı ilk paylaşım, sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı. Oyuncunun o paylaşımı 3,4 milyon beğeni almış ve hesabında en çok beğenilen fotoğraf olmuştu.

Basın mensupları, o dönem bir mekan çıkışı görüntüledikleri Burak Özçivit‘e “Siz neden oğlunuzla fotoğraf paylaşmadınız?” şeklinde bir soru yöneltmişti. Özçivit ise bu soruya “Benim acelem yok, zamanı gelince Karan’ı paylaşırım.” yanıtını vermişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ