MorTilki.Com

Kilolu Haline Aldırış Etmeden Bikinili Tatil Pozlarını Paylaşan Bergüzar Korel, Kendi Magazin Haberini Yaptı

Kilolu Haline Aldırış Etmeden Bikinili Tatil Pozlarını Paylaşan Bergüzar Korel, Kendi Magazin Haberini Yaptı

Rol aldığı televizyon dizilerindeki başarılı oyunculuk performansıyla hafızalara kazınan Bergüzar Korel, Instagram hesabında son yayınladığı tatil fotoğraflarıyla dikkat çekti. Mart ayında ikinci kez annelik heyecanı yaşayan 37 yaşındaki güzel oyuncu, aldığı doğum kiloları nedeniyle bikinili pozlarına gelecek eleştirileri hesaba katarak bir not paylaşmayı da ihmal etmedi.

Geçtiğimiz hafta Amerikalı rapçi Cardi B‘ye yaptığı esprili göndermeyle gündeme gelen Bergüzar Korel, sosyal medya hesabındaki son paylaşımıyla kendini haber yaptı. Oyuncu, beğeni rekoru kıran kilolu fotoğrafına şu notu ekledi:

“Ünlü oyuncu Bergüzar Korel kilolu haliyle dikkat çekti. Doğum kilolarından hala kurtulamayan Korel’in saklanma çabaları işe yaramadı. Çevrenin şaşkın bakışları arasında tatil yapan Korel, eleştiri oklarının hedefi oldu.”

Eşi Halit Ergenç ile 11 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Bergüzar Korel, Han ismini verdikleri ikinci çocuğunu dört ay önce dünyaya getirmişti. Doğum kilolarından henüz kurtulamayan güzel oyuncu, takipçilerinden binlerce destek mesajı aldı.

Ergenç ve Korel çiftinin Ali isminde 10 yaşında bir oğulları daha bulunuyor. Oyuncu, Mart ayında dünyaya gelen ikinci çocuğuyla ilk defa geçtiğimiz günlerde görüntülenmişti.

Oyuncu, oğluyla birlikte görüntülenmemek için büyük çaba sarf etmişti ancak başarılı olamamıştı. Çiftin bebeği, bu görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından babasına olan benzerliğiyle dikkat çekmişti.

Bergüzar Korel, ikinci kez doğum yapmasının ardından kendisine yöneltilen “Üçüncü çocuğu düşünüyor musunuz?” sorusuna şöyle bir yanıt vermişti:

“Herkes bunu soruyor. Doğurabilecek bir tipim mi var? ‘Haydi ama bir kız gelsin’ diyorlar. Herkes benden kız bekliyor. Sağlıklı olursa, kısmetimde varsa kabulümdür. Çok büyük konuşmaları uzun zaman önce bıraktım.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ