MorTilki.Com

Ece Erken, Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrum’da Tatilde Görüntülendi

Ece Erken, Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrum’da Tatilde Görüntülendi

42 yaşındaki sunucu Ece Erken, geçtiğimiz aylarda evli bir adamla aşk yaşadığı gerekçesiyle magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. Tepkilerin çığ gibi büyümesinin ardından ayrıldıklarını açıklayan Erken, önceki ay eşinden boşanan sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile barıştı. İkili, Bodrum sahillerinde deniz keyfi yaparken objektiflere yakalandı.

Evli bir adamın yuvasını yıkmakla suçlanan Ece Erken, geride bıraktığımız gün olaylı bir şekilde ayrıldığı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile tatilde görüntülendi. Fotoğraflarının çekildiğinden haberi olmayan ikili, denizdeki samimi halleriyle dikkatleri yenide üzerilerine çekti.

Sevgilisinin eşinin arabasına zarar verirken güvenlik kameralarına yakalanan, sahte boşanma belgeleri yayınladığı gerekçesiyle hakkında yasal süreç başlatılan Ece Erken, evliliğini sonlandıran avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile tatile çıktı.

Ünlü sunucu, Mart ayında yaşanan bütün bu olaylarından ardından; “Yanlışımdan döndüm, ilişkiyi bitirdim” şeklindeki açıklamasıyla ayrılık kararı aldığını duyurmuştu. Habertürk muhabirleri, tekrar aşk yaşamaya başlayan Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu ikilisini, denizde eğlenirken yakaladı.

Bulundukları tekneyi Bodrum’un Cennet Koyu isimli noktasında demirleyen aşıklar, daha sonra soluğu serin suların içinde aldı. Denizde aşk dolu anlar yaşayan çift, birbirlerine şakalar yapmayı da ihmal etmedi. İkili, yaşadıkları o romantik anlardan sonra akşam yemeği için tekneden birlikte ayrıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ