MorTilki.Com

Nuri Alço, Uzun Süredir Birlikte Olduğu Sevgilisi Burcu Sezginoğlu ile Evlendi

Nuri Alço, Uzun Süredir Birlikte Olduğu Sevgilisi Burcu Sezginoğlu ile Evlendi

Yeşilçam filmlerinin unutulmaz isimlerinden 69 yaşındaki Nuri Alço, 13 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Burcu Sezginoğlu ile nikah masasına oturdu. Nikah sonrası kısa bir açıklama yapan Sezginoğlu, ”Nuri bana her zamanki gibi sürpriz yaptı. İş görüşmesi diye geldik, evlendik” dedi.

Yeşilçam sinemasının efsane oyuncularından Nuri Alço, kendisinden 33 yaş küçük sevgilisi Burcu Sezginoğlu ile hayatını birleştirdi. Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde kıyılan nikahta, Nuri Alço’nun şahidi Teoman Ayık, Sezginoğlu’nu şahidi ise İlknur Ayık oldu. Basın mensuplarının içeri alınmadığı nikah merasimine, çiftin aile bireyleri ve yakın arkadaşları katıldı.

”İş görüşmesi diye geldik, evlendik!”

Nuri Alço ve Burcu Sezginoğlu çiftinin yaklaşık 13 yıldır sorunsuz ilerleyen bir ilişkisi vardı. Aşk hayatını nikahla bütünleştirmek isteyen Alço’nun sürpriz yaptığı öğrenildi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Sezginoğlu, ”Nuri bana her zamanki gibi sürpriz yaptı. İş görüşmesi diye geldik, evlendik.” ifadelerini kullandı.

Benimle Hayat Yolculuğuna Var mısın?

2020 Mart ortalarında bir restoranda sahneye çıkan Nuri Alço, “Hayat bir maratondur. Yolculukla başlar ve mezarda biter. Burcu’ya sormak isterim. Benimle bir hayat yolculuğuna var mısın?” sözleriyle, sevgilisi Burcu Sezginoğlu’na evlilik teklif etmişti.

Yeşilçam filmlerinde oynadığı tecavüzcü ve kötü adam rolleriyle hafızalara kazınan 26 Nisan 1951 doğumlu Nuri Alço, daha önce bir kez evlenmiş ve 1988 yılında boşanarak evliliğini sonlandırmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ