MorTilki.Com

Demet Akalın’dan Nisa’nın Elenmesine Sevinen Evrim’e Sert Tepki: Son Bir Ay Senden Nefret Ettik

Demet Akalın’dan Nisa’nın Elenmesine Sevinen Evrim’e Sert Tepki: Son Bir Ay Senden Nefret Ettik

Survivor 2020’nin sempatik yarışmacılardan Nisa, yarışmanın geride bıraktığımız gün yayınlanan bölümünde elenerek adaya veda eden son isim olmuştu. Daha önce elenen yarışmacılardan Evrim, sosyal medya hesabından Nisa’ya alaylı bir göndermede bulundu. Programın sıkı takipçilerinden şarkıcı Demet Akalın, Evrim’in bu paylaşımına verdiği yanıtla gündemde.

Survivor 2020 yarışmacıları arasında yaşanan olaylar, son günlerde sosyal mecralarda en çok tartışılan konulardan. Sercan Yıldırım, son dokunulmazlık oyunlarında iyi bir performans sergileyerek elenecek adayları belirleme hakkı kazandı. Aralarında Berkan, Barış ve Nisa‘nın bulunduğu 3 isimden kimin yarışmaya veda edeceği ise merak konusuydu.

Programın finalinde Survivor 2020’ye veda eden ismin Nisa olduğu açıklandı. Bu sürpriz veda, yarışmacıyı programın ilk gününden bu yana destekleyen hayranlarını şaşırttı. Nisa ile geçmişte bazı sorunlar yaşayan ve bir önceki bölümde elenen Evrim Keklik, bu sürpriz vedanın ardından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Bu sonuçtan memnun olduğu görülen Evrim, sosyal medya hesabında Hadise’nin bir şarkısından alıntı yaparak; “Hadise ne demiş her şey burada bitti, toparlan gidiyorsun” şeklindeki sözleri gülücük emojisiyle yayınladı.

Demet Akalın, Survivor’dan elenen Nisa’ya Twitter hesabından gönderme yapan Evrim Keklik’e;Seni sevip desteklemekten nasıl nefret ettik son bir ay bir bilsen! Nisa gönüllerin şampiyonu oldu ya sen?” şeklinde bir yanıt verdi.

Nisa ile aynı takımda mücadele eden Evrim Keklik, bazı oyunlar sırasında Nisa’nın moralinin bozuk olduğunu söyleyerek yarışamayacağını belirtmesine tepki göstermiş ve ikili arasında tartışma yaşanmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ