MorTilki.Com

Survivor’dan Elenen Nisa’ya, Eski Yarışmacı Evrim’den Alaylı Gönderme

Survivor’dan Elenen Nisa’ya, Eski Yarışmacı Evrim’den Alaylı Gönderme

Survivor 2020’de finale sayılı günler kala yarışmaya bir isim daha veda etti. Berkan, Barış ve Nisa’nın eleme potasında olduğu gecede en az oyu alan Nisa adadan ayrıldı. Eski yarışmacı Evrim Keklik ise yıldızının bir türlü barışmadığı Nisa’ya Twitter üzerinden alaylı bir gönderme yaptı.

TV8 ekranlarının beğenilen yarışma programı Survivor‘a bu hafta bir isim daha veda etti. Eleme potasında bulunan üç isimden biri olan Nisa Bölükbaşı en az oyu alarak yarışmadan elendi. Yıldızının bir türlü barışmadığı eski takım arkadaşı Evrim ise eleme sonrası sosyal medya üzerinden alaylı bir gönderide bulundu.

”Toparlan Gidiyorsun!”

Survivor 2020’de gönüllüler takımının iki yarışmacısı olan Nisa ve Evrim takım arkadaşı olmalarına rağmen aralarında soğuk rüzgarlar esiyordu. Eski yarışmacı Evrim, Nisa’nın elenmesi sonrası bir paylaşım yaparak,  ”Hadise ne demiş ”Her şey burada bitti, toparlan gidiyorsun” ”Biz Türkler nasıl diyoruz, bu işler parayla değil sırayla” notunu düşerek alaylı bir gönderme yaptı.

Nisa Bölükbaşı Kimdir?

2 Temmuz 1998 tarihinde Çekya’nın başkenti Prag’da dünyaya geldi. Henüz çocuk yaşlarda yüzme sporuna gönül verdi. Sporcu kişiliğiyle bilinen Nisa, iyi bir yüzücü olduğu kadar başarılı bir tenisçi. Cibulga tenis kulübünde 15 yıl tenis oynadı. Bir dönem yüzme antrenörlüğü yaptı. İlerleyen günlerde libero olarak voleybol oynayan Nisa Bölükbaşı, Çekya’da 2018 yılında U20 kategorisinde ikincilik kazandı.

Mimarlık fakültesini bitirmek isteyen Bölükbaşı, bu yüzden voleybola ara vermek zorunda kaldı. Katıldığı Survivor 2020 yarışma programında ilk 7’ye kalmayı başardı ancak finale 2 hafta kala elendi. Yarışmada parkura çıktığı 424 oyunun 220’sini kazandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ