MorTilki.Com

İbrahim Tatlıses, 26 Yaşındaki Yeni Sevgilisi Gülçin Karakaya ile Kamera Karşısına Geçti

İbrahim Tatlıses, 26 Yaşındaki Yeni Sevgilisi Gülçin Karakaya ile Kamera Karşısına Geçti

İmparator lakabıyla anılan 68 yaşındaki ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, kendisinden 42 yaş küçük Gülçin Karakaya ile yeni bir aşka yelken açtı. Tatlıses ve yeni sevgilisinin eğlenceli tavırları, 2. Sayfa programının objektiflerine yansıdı.

Adı uzun süredir kimseyle anılmayan İbrahim Tatlıses, aradığı aşkı 26 yaşındaki Gülçin Karakaya’da buldu. Geride bıraktığımız günlerde aile içinde yaşadığı bazı sorunlarla gündeme gelen türkücü, yeni sevgisiyle ilk defa birlikte görüntülendi.

Müzik kariyerinin dışında birçok farklı sektörde yatırımları bulunan Tatlıses, Kanal D ekranlarında yayınlanan “2. Sayfa” programındaki habere göre; 26 yaşındaki Gülçin Karakaya ile uzun süredir aşk yaşıyor.

En son 2011 yılında Ayşegül Yıldız ile nikah masasına oturan İbrahim Tatlıses, 2013 yılında boşanarak eşiyle yollarını ayırmıştı.

Şu sıralar Bodrum’da tatilde olan türkücü, kendisiyle röportaj yapmaya gelen basın muhabirlerinin karşısına yeni sevgilisiyle çıkarak herkesi şaşırttı.

1 Ocak 1952 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelen İbrahim Tatlıses’in İdo Tatlıses, Melek Zübeyde Tatlı, Dilan Çıtak, Ahmet Tatlı, Elif Ada Tatlı, Gülden Tatlı ve Gülşen Tatlı isimlerinde 7 çocuğu ve 9 torunu bulunuyor.

Daha önce 2 defa nikah masasına oturan Tatlıses’in 26 yaşındaki sevgilisi Gülçin Karakaya ile 3. bir evlilik yapıp yapmayacağı ise hayranları tarafından merak ediliyor.

Oğlu Ahmet Tatlı ile yaşadıkları aile içe sorunları çözdükleri söyleyen İbrahim Tatlıses, birkaç gün önceki röportajında; “Benim göz bebeğim” diyerek oğluna sarılmış ve barıştıklarını açıklamıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ