MorTilki.Com

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Yeni Dizileri İçin Canlı Yayında Buluştu

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Yeni Dizileri İçin Canlı Yayında Buluştu

Rol aldıkları Sen Çal Kapımı isimli yeni yaz dizisiyle 8 Temmuz Çarşamba günü izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Instagram’da canlı yayında buluşarak hayranlarının sorularını yanıtladı. Sevilen iki ünlü oyuncu, samimi tavırlarıyla dikkat çekti.

En son TRT’de yayınlanan Halka dizisiyle ekranlarda gördüğümüz Hande Erçel, Kerem Bürsin’le başrollerini paylaştığı yeni yaz dizisiyle ekranlara geri dönüyor. İkili, ilk bölümü Fox TV’de 8 Temmuz tarihinde yayınlanacak Sen Çal Kapımı için canlı yayında bir araya geldi.

Güneşi Beklerken isimli televizyon diziyle adını duyuran Kerem Bürsin, dizideki partneri Hande Erçel’e “Bugüne kadar çalıştığın en sevdiğin partner kim?” şeklinde sürpriz bir soru yöneltti.

Hande Erçel, oyuncu arkadaşının bu sorusu karşısında kısa süreli bir şaşkınlık yaşayarak “Bunu soramazsın” dedi. Kerem Bürsin ise henüz bir aydır birlikte çalıştıklarını, bu süre zarfında kaynaşmanın pek mümkün olamayacağını söyledi.

26 yaşındaki güzel oyuncu Hande Erçel, bu yanıt karşısında açıklama yapmak zorunda kalan rol arkadaşına; “Tamam en sevdiğim partner sensin” diyerek durumu toparladı.

Erçel, daha sonra aynı soruyu Kerem Bürsin’e sordu. Oyuncu, “Her partnerimin yeri ayrı, o yüzden hepsi çok özel” şeklinde konuşarak kaçamak bir yanıt vermeyi tercih etti.

İkilinin hayranları, Instagram’da gerçekleşen bu canlı sohbete yoğun ilgi gösterdi. Yeni başlayacak dizideki uyumları şimdiden merak edilen ikili, canlı yayındaki neşeli halleriyle sevenlerine bu yönde olumlu ipuçları vermiş oldu. İşte ikilinin canlı yayına yansıyan o anları:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ