MorTilki.Com

Çağatay Ulusoy, Aldığı Fazla Kilolar ve Sakallı Son Haliyle Hayranlarını Şaşırttı

Çağatay Ulusoy, Aldığı Fazla Kilolar ve Sakallı Son Haliyle Hayranlarını Şaşırttı

Rol aldığı dizilerdeki başarılı oyunculuk performansıyla ün kazanan Çağatay Ulusoy, hazırlıkları devam eden yeni dizisinde Barbaros Hayrettin Paşa’yı canlandıracak. 29 yaşındaki oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Duygu Sarışın’la tatile çıktı. Ulusoy’un objektiflere yansıyan kilolu ve sakallı imajı, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Son olarak Hakan Muhafız isimli Netflix dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy, yeni bir televizyon dizisiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatını işleyecek bir dizide başrolde göreceğimiz oyuncu, yeni rolü gereği büründüğü imaj nedeniyle tanınmakta zorluk çekiyor.

Çağatay Ulusoy, çekimlerine Temmuz ayının ilk haftasında başlanacak yeni projesi öncesi, sevgilisi Duygu Sarışın’la birlikte tatile çıktı. Ulusoy, kız arkadaşıyla teknede vakit geçirdiği anlarda basın mensupları tarafından görüntülenmekten kurtulamadı.

Hürriyet’ye yer alan haber göre; yeni satın aldığı teknesini Marmaris’te denize indiren yakışıklı oyuncu, günün ilk ışıklarıyla birlikte sevgilisini de yanına alarak botla balık avlamak için denize açıldı.

İkili, balık yakalamak için uzun süre çaba sarf ettiler ancak başarılı olamadılar. Bir süre sonra balık tutamayacaklarını anlayan Çağatay Ulusoy, aç kalacaklarını fark ederek bir restorandan yemek almaya gitti.

Rol icabı kilo alan ve sakallarını uzatan Çağatay Ulusoy’un karaya çıktığı sırada sevgilisine; “Bu halde beni kimse tanıyamaz” dediği iddia edildi.

İki yıla yakın süredir mutlu bir ilişki sürdüren Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın çiftinin objektiflere yansıyan görüntüleri, sosyal medyada günün en çok konuşulanlarından oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ