MorTilki.Com

Sinan Çalışkanoğlu Güldür Güldür Kadrosundan Ayrıldı!

Sinan Çalışkanoğlu Güldür Güldür Kadrosundan Ayrıldı!

42 yaşındaki başarılı oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, yaklaşık iki yıldır birlikte çalıştığı Güldür Güldür ekibine veda etti. Ayrılık kararının gerekçesi hakkında henüz bir açıklama yapmayan ünlü oyuncu, yeni teklifleri değerlendirmeye başladı.

Berkin Elvan pankartı açmaları nedeniyle geçtiğimiz günlerde sosyal medyada gündem olan Güldür Güldür’de sürpriz bir ayrılık yaşandı. 42 yaşındaki başarılı komedi oyuncusu Sinan Çalışkanoğlu, Güldür Güldür kadrosundan ayrıldı. Ünlü oyuncu, 2018 sonunda programa dahil olmuş ve izleyenleri kahkahaya boğan sayısız skeçte rol almıştı.

Kariyerine Farklı Bir Yön Vermeye Hazırlanıyor

2018 yılında Çiğdem Şen ile nikah masasına oturan başarılı oyuncu, bu günlerde ailesine bolca zaman ayırıyor. Güldür Güldür’den ayrılmasıyla birlikte yeni teklifleri değerlendiren Çalışkanoğlu, kariyerine farklı bir yön vermek için gelen senaryoları okumaya başladı.

Daha önce, Selena, Elin Oğlu, Kertenkele, İncir Reçeli ve İlk Buluşma gibi çeşitli projelerde yer alan Sinan Çalışkanoğlu, Kasım 2018’de Güldür Güldür kadrosuna dahil olmuştu.

Sinan Çalışkanoğlu Kimdir?

26 Ocak 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Akademi İstanbul Tiyatro bölümünü başarıyla bitiren Sinan Çalışkanoğlu, Pera Güzel Sanatlar Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez 2002 yılında Sırlar Dünyası isimli diziyle kariyerine adım attı. Toplamda 30’dan fazla dizi, film, şov programı ve tiyatro oyununda rol aldı.

En Son Babalar Duyar, Bir İstanbul Masalı, Hayat Bilgisi, Görünmez Adam, Ters Köşe, Davetsiz Misafir, Selena, Türk Malı, Yahşi Cazibe, Şanslı Masa, Türk’ün Uzayla İmtihanı, Bir Yastıkta, Kapış Kapış, Gurbette Aşk, İşler Güçler, Kertenkele, Elin Oğlu, Klavye Delikanlıları, İlk Buluşma, Efsane Aile, Beyza’nın Kadınları, Polis, Kirpi, Osmanlı Cumhuriyeti, İncir Reçeli 1 – 2, Göktaşı ve Mucize 2: Aşk gibi sayısız projede sunucu, konuk oyuncu veya başrol olarak yer aldı.

Toplamda 3 kez evlilik yapan Çalışkanoğlu, 2007 ila 2010 yılları arasında Yeşim Ceren Bozoğlu ile 2013 ila 2015 yılları arasında Tuğba Sarıünal ile evlilik yaşadı. Son olarak, 2018 yılında Çiğdem Şen ile evlendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ