MorTilki.Com

6 Yıllık Evlilik Sona mı Eriyor? Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun Ayrılık Kararı Aldığı İddia Edildi

6 Yıllık Evlilik Sona mı Eriyor? Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun Ayrılık Kararı Aldığı İddia Edildi

36 yaşındaki ünlü oyuncu Beren Saat ve şarkıcı eşi Kenan Doğulu, son ortaya atılan iddialara göre yollarını ayırmak için karar aldı. Beren Saat, 2. Sayfa isimli magazin programında yayınlanan söylentilere göre; bu günlerde yeni bir ev arayışına girdi.

Her adımları ile magazin gündemine konu alan çift, 2014 yılında ABD’de nikah masasına oturarak hayatlarını birleştirmişti. Geçmiş yıllarda da ayrılacakları yönünde çeşitli söylentilerle anılan ikilinin, boşanma kararı aldıkları iddia ediliyor.

Her evlilikte olabileceği gibi ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayan Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti, geride bıraktığımız yıl büyük bir kriz yaşamış ancak bir süre sonra yeniden barışmışlardı. Ünlü çiftin yeniden boşanma kararı aldığı yönündeki söylentiler, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

İkili, Kanal D’de ekrana gelen 2. Sayfa programındaki habere göre, yollarını ayırmaya karar verdi. Beren Saat, yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle emlakçılara haber göndererek yeni bir ev arayışına girdi.

Bu yıl Atiye dizisi ile yeniden ekranlara dönen Beren Saat, bir önceki doğum gününde bir mesaj paylaşarak akıllarda bazı soru işaretleri bırakmıştı. Oyuncu, söz konusunu paylaşımda; “En yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim. Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı.” ifadelerine yer vermişti.

2008 yılında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisi ile yıldızı parlayan Beren Saat, Kenan Doğulu’nun son yaş gününde aşağıdaki satırları paylaşarak yeniden kafa karıştırmıştı.

“Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük hıçkırarak ağladık, idol olduk hain olduk, bu sefer ‘tamam’ dedikçe kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadaşı olduk, es olduk, zor günlerde yoldaş olduk, birbirimize muse olduk, tam ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk.Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ