MorTilki.Com

Survivor Yorumcusu Semih Öztürk Sessiz Sedasız Evlendi

Survivor Yorumcusu Semih Öztürk Sessiz Sedasız Evlendi

2014 yılında katıldığı Ütopya isimli yarışmayla tanınan ve şimdilerde Survivor Ekstra programının yorumculuğunu yapan Semih Öztürk, sevgilisi Kurretülayn Matur ile dünya evine girdi. Uzun zamandır birlikte olan çiftin düğün merasimi, basından uzak bir şekilde sessiz sedasız gerçekleştirildi.

Bir dönem Tv8 ekranlarında yayımlanan Ütopya yarışma programında tanışan Kurretülayn Matur ve Semih Öztürk ikilisi nikah masasına oturdu. Survivor Ekstra programının sevilen yorumcusu Öztürk ve Matur’un nikahı, Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde kıyıldı.

Sessiz Sedasız Evlendiler

Magazin Kolik’te yer alan habere göre, uzun yıllardır sevgili oldukları bilinen Semih Öztürk ve Kurretülayn Matur çifti sessiz sedasız evlendi. Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde nikahları kıyılan çift, salona cep telefonu aldırmadı ve güvenlik görevlilerinin girmesine izin vermedi. Basından ve meraklı gözlerden uzak bir şekilde kıyılan nikahta Öztürk’ün gergin halleri dikkatlerden kaçmadı. Özel hayatının ekranlara taşınmasını istemeyen Semih Öztürk, nikah sonrası eşiyle birlikte araçlarına binip uzaklaştı.

Semih Öztürk Kimdir?

Aslen Bursalı olan Semih Öztürk, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nü başarıyla tamamlayan Öztürk, daha sonra Fransa’da Paul Valery Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi aldı.

2014 yılında TV8 ekranlarında yayımlanan yarışma programı Ütopya ile tanınmış bir sima haline geldi. Ütopya’da ikinci olan Öztürk, diğer bir yarışmacı olan Kurretülayn Matur ile sevgili oldu.

Survivor 2016‘da Gönüllüler takım kadrosuna alındı ve sonraki dönemlerde Survivor Panorama, Survivor Ekstra gibi programlarda yorumculuk yapmaya başladı. 19 Haziran 2020 tarihinde Kurretülayn Matur ile evlendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ