MorTilki.Com

Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu’nun Aşk Pozlarına Beğeni Yağmuru

Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu’nun Aşk Pozlarına Beğeni Yağmuru

Çukur isimli televizyon dizisinin sevilen oyuncularından Hazal Subaşı ile Rıza Kocaoğlu’nun aşk yaşadığı bir süre önce ortaya çıkmıştı. İlişkilerini gözlerden uzak bir şekilde yaşamayı seçen ikili, birlikte çekilmiş ilk aşk pozlarını Instagram’da takipçileriyle paylaştı. Çiftin söz konusu paylaşımları çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

24 yaşındaki güzel oyuncu Hazal Subaşı, sevgilisi ile çekilmiş ilk fotoğraf karesini geçtiğimiz ay sosyal medya hesabında yayınlamıştı. Oyuncunun sevgilisi Rıza Kocaoğlu ise geride bıraktığımız gün sahilde çekilmiş aşk dolu bir fotoğraf karesi paylaştı.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur isimli izlenme rekorları kıran dizinin oyuncularından Hazal Subaşı, 41 yaşındaki rol arkadaşı Rıza Kocaoğlu ile bir süredir aşk yaşıyor. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan ikili, kural bozarak takipçilerini şaşırttı.

Daha önce birçok televizyon projesinde rol alan Kocaoğlu, kendisinden 17 yaş küçük sevgilisi ile çekilmiş bir aşk pozunu Instagram’da paylaştı. İkilinin bu pozu, hayranlarından çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Magazin basınına yansıyan bazı haberlerde, ikilinin birkaç gün önce birlikte gittikleri bir mekanda tatsızlık yaşadıkları iddia edilmişti. İddialara göre Subaşı, Cihangir’deki mekanda sevgilisine sinirlenmiş ve mekanı terk etmişti.

Basın mensupları, geçtiğimiz günlerde Hazal Subaşı’ya bu kavga ile ilgili “Rıza Bey ile tatsız bir durum yaşandı sanırım. Aranız nasıl?” şeklinde bir soru yöneltti.

Subaşı, yaşanan o tatsızlığının Rıza ile alakası olmadığını ve kendisinden kaynaklandığını söyleyerek, telefon görüşmesi yaptığı birine sinirlenip mekanı terk ettiğini dile getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ