MorTilki.Com

Oyuncu Engin Günaydın: 13 Yıldır Karantinada Olduğumu Fark Ettim

Oyuncu Engin Günaydın: 13 Yıldır Karantinada Olduğumu Fark Ettim

48 yaşındaki başarılı sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Engin Günaydın, geride bıraktığımız gün Beyoğlu Sinemasının yeniden açılması için sosyal medyada düzenlenen destek kampanyasına konuk oldu. Oyuncu, 13 yıldır İzmir Foça’da yalnız yaşadığını ve bu süreçte normal hayatının karantinadan farksız olduğunu anladığını söyledi.

Ünlü komedyen Engin Günaydın, zamanının büyük kısmını 13 yıldır Foça’da bulunan evinde geçiriyor. Günaydın, Instagram’da gerçekleşen canlı yayında yaşantısına dair samimi ve dikkat çeken bazı açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin en eski kent sinemalarından birisi olan Beyoğlu Sineması, salgın nedeniyle bir süredir kapalı. Dün, sinemanın yeniden açılabilmesi sosyal medyada bir destek kampanyası başlatıldı. Birçok ünlü sinema oyuncusunun destek verdiği kampanyanın katılımcılarından biri de Engin Günaydın oldu.

İzmir’den İstanbul’a sadece iş için gelmek zorunda kaldığını söyleyen Günaydın, son günlerde dünyayı etkisi altına alan virüs salgını süresince iç sesini dinleme fırsatı bulduğunu ve hayatının karantinadan ibaret olduğunu fark ettiğini dile getirdi. Oyuncunun bu sözleri, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. İşte o sözler:

“Ben 13 senedir buraya geliyorum. Zaten 13 senedir karantinada olduğumu fark ettim. Yani biraz da kendime üzüldüm. Yani bu normal hayatımın bir karantina süreci olduğunu bilmiyordum. Ben 13 senedir zaten iç yolculuğumda mesafeler katettim ve geri dönüş yolunu da kaybettim. Onun için bayağı ilerlediğimi düşünüyorum. Sizden yardım için aradım sizi.”

Moderatörlüğünü Ozan Açıktan’ın üstlendiği, Instagram platformunda gerçekleşen “Beyoğlu’nda Bir Gece” adlı yayına; Demet Akbağ, Demet Evgar, Engin Günaydın, Gülse Birsel, Onur Saylak ve Serkan Keskin gibi ünlü isimler katıldı. Oyuncu Ozan Güven ise geçirdiği gıda zehirlenmesi sonucu canlı yayına katılamadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ