MorTilki.Com

Aleyna Tilki, Sevgilisi Kadir Güneş ile Plajda Objektiflere Yakalandı

Aleyna Tilki, Sevgilisi Kadir Güneş ile Plajda Objektiflere Yakalandı

20 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki, uzun süren bir karantina sürecinin ardından sevgilisi Kadir Güneş ve yakın dostları ile soluğu Bodrum’da aldı. İlişkilerini sır gibi saklayan ikili, görüntülendiklerini fark edince kısa süreli bir panik yaşadı.

Şu günlerde son rol aldığı reklam klibiyle gündemde olan Aleyna Tilki, normalleşme sürecini fırsat bilerek sevgilisi ile tatile çıktı. İkiliye, yakın arkadaşları Danla Biliç ve makyözü Serhat Şen’de eşlik etti.

Erkek arkadaşı ile görüntülenmek istemeyen Aleyna Tilki, serin suların keyfini çıkardığı o anlarda, objektiflere yakalandığını anlayınca görevlilere uyarıda bulunarak fotoğraflarının çekilmesini engelletmek istedi. Sonrasında muhabirlerin uzaklaştığını düşünen şarkıcı, deniz keyfine kaldığı yerden devam etti.

Görevliler tarafından mekandan uzaklaştırılan basın mensupları, bu defa bir tekneyle gelerek denizden görüntü almaya çalıştı. Bunu fark eden Aleyna Tilki, otelin plajındaki locasına geçerek perdeleri kapattırdı.

Bodrum’daki otelin güvenlik görevlileri, tekneden görüntü almaya çalışan basın mensuplarını uyarırken Aleyna Tilki, beraberindeki diğer arkadaşları ile plajdan uzaklaşarak odalarına gitti.

Aleyna Tilki’nin herkesten sakladığı sevgilisi Kadir Güneş ise birlikte görüntü vermemek için otelin bir yetkilisiyle birlikte başka bir yoldan mekandan ayrıldı.

Kadir Güneş Kimdir?

Daha önce Aleyna Tilki ile bir düğünde dans ederken objektiflere yakalanan Kadir Güneş, Ebru Gündeş ve Tarkan gibi birçok ünlü isimle yakın olan iş insanı Metin Güneş’in oğludur. Aynı zamanda moda camiasının tanınan isimlerinden Gülnur Güneş’in de kardeşidir.

Aslen Ankaralı olan Kadir Güneş, geride bıraktığımız aylarda futbolcu Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay ile yaşadığı aşk ile gündeme gelmişti. İkili, 2020 yılının ilk aylarında eğlenmeye gittikleri bir mekandaki tartışmaları ile magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ