MorTilki.Com

47 Kiloya Düşen Bahar Candan, Bir Deri Bir Kemik Kaldı

47 Kiloya Düşen Bahar Candan, Bir Deri Bir Kemik Kaldı

2015 yılında yayımlanan moda yarışma programı İşte Benim Stilim’e katılarak tanınmış bir sima haline gelen Bahar Candan, artık bambaşka biri. Son dönemde yaptırdığı estetik operasyonlarla çok konuşulan Candan, şimdi de 47 kiloya düşerek ”bir deri bir kemik” kaldı.

Bir döneme damgasını vuran TV8 ekranlarının moda programı İşte Benim Stilim‘in renkli yarışmacısı Bahar Candan artık bambaşka biri. Yaptırdığı dudak, badem göz ve yüz dolgularıyla farklı bir yüze kavuşan 22 yaşındaki genç fenomen şimdi de verdiği kilolarla magazin gündeminde.

17 Şubat 1998 doğumlu genç fenomen, geçtiğimiz gün İstanbul Havalimanı’nda görüntülendi. Tatil sezonunun açılmasıyla Bodrum’a giden Candan, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Zayıf hali ile ilgili konuşan Candan, ”Karantina sürecinde 10 kilo vererek 57 kilodan 47 kiloya düştüm. Evde kaldığım dönemde hiç yemek yemedim. Aslında bu benim ideal kilom. Yıllar önce İşte Benim Stilim’e katılabilmek için bilerek kilo almıştım.” dedi.

Geçtiğimiz aylarda, geçirdiği estetik operasyonlar nedeniyle adeta başka bir yüze kavuşan genç fenomenin yeni yüz hatları takipçileri tarafından beğenilmemiş ve eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Bahar Candan’ın şaşkınlık uyandıran değişiminden birkaç kare…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ