MorTilki.Com

Selin Ciğerci’nin Annelik Sevinci! Taşıyıcı Anne Yoluyla İkiz Bebek Sahibi Olacak

Selin Ciğerci’nin Annelik Sevinci! Taşıyıcı Anne Yoluyla İkiz Bebek Sahibi Olacak

Geçtiğimiz Ekim ayında futbolcu Gökhan Çıra ile dünya evine giren sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, şu günlerde annelik heyecanı yaşıyor. Taşıyıcı annelik yöntemiyle 2021 yılında ikiz bebek annesi olacak Ciğerci, ”İnşallah benim ikiz çocuklarım olacak. Beni sevenler dua etsin. Başka bir şey istemiyorum.” İfadelerini kullandı.

Uzun süre aşk yaşadığı Gökhan Çıra ile geçtiğimiz Ekim ayında nikah masasına oturan Selin Ciğerci ”taşıyıcı anne” yoluyla anne olmaya hazırlanıyor. Ebeveynlik heyecanını sosyal medya üzerinden yayınladığı bir videoda dile getiren ünlü fenomen, bu süreçte yaşadıklarını sevenleriyle paylaştı.

Yalnızca Doğurmakla Anne Olunmuyor!

Telefonlarım susmuyor efendim. Buradan doğum lekesi olan, doğum yapan hanımefendilere sesleniyorum. Keşke benimde sizin gibi doğurma özelliğim olsaydı da, benim de doğum lekelerim olsaydı da sizlerin gözleri önünde geçirseydim bu süreci. Benim inşallah ikiz çocuklarım olacak. Fazla dillendirmek istemiyorum. Ama beni sevenler bana dua etsin. Başka bir şey istemiyorum. Ben bu mutluluk duygusunu doğurmadan tadacağım. Yalnızca doğurmakla anne olunmuyor biliyorsunuz.“dedi.

Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşımı yapan Selin Ciğerci Çıra, ”2021 yılını sabırsızlıkla bekliyoruz. Uykusuz geceler heyecanı başladı. Buraya çok mutlu bir anne adayı fotosu bırakıyorum. Biz işlemlerimize başladık. Dua edin bir aksilik olmasın seneye evladımızı kucağımıza alalım” notunu ekledi.

Geçirdikleri estetik operasyonlar nedeniyle doğal yollardan hamile kalması riskli olan birçok ünlünün taşıyıcı annelik yöntemini tercih ettiğini biliyoruz. 4 çocuğu olan Kim Kardashian son iki çocuğunda taşıyıcı annelik yöntemini tercih etmişti. Geçtiğimiz aylarda açıklama yapan Kardashian, 5. çocuğu için de taşıyıcı anne arayışında olduğunu dile getirmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ