MorTilki.Com

Victoria’s Secret Meleği Romee Strijd Hamilelik Sevinci Yaşıyor!

Victoria’s Secret Meleği Romee Strijd Hamilelik Sevinci Yaşıyor!

2015 yılında Victoria’s Secret melekleri kadrosuna katılmaya hak kazanan Hollandalı model Romee Strijd hamilelik sevinci yaşıyor. Uzunca süredir Polikistik Over Sendromu (PCOS) tedavisi gören ünlü manken, hastalığı yenmesinin ardından ilk çocuğuna gebe kaldı.

Polikistik Over Sendromu (PCOS) yüzünden hamile kalamayan Victoria’s Secret meleği Romee Strijd, bu günlerde ebeveynlik sevinci yaşıyor. Tedavisinin başarıyla tamamlanmasının ardından ilk çocuğuna hamile kalan ünlü manken, müjdeli haberi sosyal medya üzerinden çektiği bir video ile duyurarak takipçilerine önerilerde bulundu.

24 yaşındaki Romee Strijd yıllardır sevgili olduğu Laurens van Leeuwen ile 2018 yılında dünya evine girdi ancak ünlü mankene konulan Polikistik Over Sendromu teşhisi hamile kalmasına engel oluyordu. Uzunca bir süre tedavi gören ünlü manken, yaşadığı zorlu süreç hakkında konuştu.

Zihinsel olarak çok stresliydim. Hayatımın çoğu zamanı seyahat etmek, her gün çalışmak ve süper temiz yemeklerle (yiyecekleri kısıtlamakla) geçiyordu. Sanırım bedenime çok baskı yaptım ve dürüst olmak gerekirse her beden çok farklı ama bence vücudumun düzgün çalışabilmesi için bunlar iyi değildi.

Polikistik Over Sendromunu atlatma sürecinde, daha az yüksek yoğunluklu antrenman yapmam, yiyecekleri kısıtlamamam, kendime iyi davranmam ve gerektiğinde mola vermem gerektiği sonucuna vardım. Gebe kalmaya çalışan kadınlara tavsiyem, kendinize inanın ve bedeninize iyi davranın. Olumsuz düşüncelerin sizi strese sokmasına asla izin vermeyin.

Romee Strijd Kimdir?

19 Temmuz 1995 yılında Zoetermeer, Hollanda’da dünyaya geldi. Genç yaşlarda keşfedilen Romee ünlü ajanslardan teklif almaya başladı. Farklı kariyer planları olduğu için bu teklifleri kabul etmeyen genç kadın, bir süre sonra modelliği denemeye karar verdi. 2011 yılında DNA Model Management ile ilk kez sözleşme imzalayarak podyumlara adım attı. Vogue, Marie Claire, Harper’s Bazaar ve Madame Figaro gibi dünyaca ünlü dergilerin kapak güzeli oldu.

Kısa zamanda şöhret basamaklarını hızla tırmanan Romee, Michael Kors, DKNY, Kenzo, Louis Vuitton, Celine ve Vera Wang gibi birçok ünlü marka için podyumda yürüdü. 2014 yılında ise Victoria’s Secret için ilk kez podyuma çıktı. Bundan bir yıl sonra Victoria’s Secret melekleri kadrosuna katılmaya hak kazandı.

TV sunucusu Bert van Leeuwen’in oğlu Laurens Van Leeuwen ile uzunca süre aşk yaşadı. 2008 yılında evlenerek dünya evine girdi. 1.81 boyunda ve yengeç burcu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ