MorTilki.Com

Khloe Kardashian Lüks Evini 18,95 Milyon Dolara Satışa Çıkardı!

Khloe Kardashian Lüks Evini 18,95 Milyon Dolara Satışa Çıkardı!

Khloe Kardashian, Calabasas’taki lüks konutunu rekor fiyata satışa çıkardı. Daha önce birçok ünlünün ikamet ettiği meşhur konağın satışı için tam 18.950.000 Dolar istiyor.

Khloe Kardashian, Kaliforniya eyaletine bağlı Los Angeles’ın küçük bir şehri olan Calabasas’taki lüks konağını satışa çıkardı. Ünlü yıldız, Malibu kanyonuna bakan eşsiz manzaraya sahip ultralüks konağı için 18 Milyon 950 Bin dolar rekor fiyat istiyor.

Uzun süredir Kardashianların emlak işlerini yürüten Tomer Fridman, 11.000 metrekarelik arazisi bulunan meşhur Calabasas konağı için istenilen ücretin normal olduğunu dile getirerek, ”Evin gerçek bir Hollywood tarihi var. Bugüne dek bu evde birçok sinema yıldızı ve pop yıldızı ikamet etti. Ayrıca ev sayısız kez dekore edilerek yenilendi. Konutun eşsiz bir kanyon manzarası var ve dışarıdan tamamiyle izole. Tam bir mahremiyet isteyen ünlüler için harika bir fırsat” dedi.

Evin önceki sahibi, 26 yaşındaki genç şarkıcı Justin Biber‘dı. 2014 yılında 7.2 Milyon dolara Bieber’dan evi satın alan Khloe, tam 3 kez tadilat ve dekorasyon yaptırdı. Evin dekore işlemi, ünlü iç mimarlar Martyn Lawrence Bullard, Waldo Fernandez ve Tommy Clements tarafından yapıldı.

Khloe’nin evini neden sattığını açıklamadı ancak söylentilere göre daha büyük bir konağa yerleşmek istiyormuş. Böylesi bir evi konağı küçük bulan Khloe Kardashian‘ın nasıl bir eve taşınacağı ise merak konusu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ