MorTilki.Com

19 Mayıs ile 23 Nisan’ı Karıştıran Arda Turan’dan İronik Bayram Tebriği

19 Mayıs ile 23 Nisan’ı Karıştıran Arda Turan’dan İronik Bayram Tebriği

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile karıştıran futbolcu Arda Turan, sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Ramazan Bayramı’nda ironi yapmak isteyen Turan, ”Kurban bayramınız mübarek olsun” paylaşımıyla dikkat çekti.

33 yaşındaki başarılı futbolcu Arda Turan, sosyal medya üzerinden yayınladığı videoda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı karıştırınca alay konusu olmuştu. Şarkıcı Gökhan Özoğuz, bayramları karıştıran Arda Turan’a gönderme yaparak ilginç bir paylaşım yaptı.

Bayramları karıştırmasıyla sosyal medyada alay konusu olan Turan, eleştirilere yanıt vererek kendini şu sözlerle savundu:

Bir günde yüzlerce video isteği geliyor. Doğum günü, bayram, özel günler vs. Kimseyi kırmamaya özen gösteriyorum. Ramazan ayı, iftar vakti, oruç tutuyorum. İnsanlık hali… İnsan dalabilir. Bunda bu kadar büyütecek bir şey yok. Umarım bunu konu eden insanlar hayatlarında en az benim kadar ülkesine hizmet etme fırsatını bulurlar.

Ramazan Bayramı’nda ”Kurban Bayramınız Mübarek Olsun” Paylaşımı

Resmi bayramları karıştıran 33 yaşındaki başarılı futbolcu, ironi yaparak dini bayramları da karıştırdı. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda ”Kurban bayramınız mübarek olsun” diyerek hayranlarının Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ