MorTilki.Com

30 Yaşındaki Alacakaranlık Oyuncusu Gregory Tyree Boyce Evinde Ölü Bulundu

30 Yaşındaki Alacakaranlık Oyuncusu Gregory Tyree Boyce Evinde Ölü Bulundu

Alacakaranlık (Twilight) serisinin 2008 tarihli ilk filminde Tyler Crowley karakterini canlandıran oyuncu Gregory Tyree Boyce, Las Vegas’taki evinde sevgilisiyle birlikte ölü bulundu. 30 yaşındaki Gregory Tyree Boyce ve 27 yaşındaki sevgilisi Natalie Adepoju’nun ölüm nedeni otopsi sonrası netlik kazanacak.

Alacakaranlık serisinin ilk filminde Tyler Crowley karakterini canlandıran Gregory Tyree Boyce ve sevgilisi hayatını kaybetti. Çiftin ölüm sebebi henüz netlik kazanmadı ancak Las Vegas Tıbbi Muayenehane ofisine göre Boyce ve kız arkadaşı Natalie Adepoju 13 Mayıs tarihinde (1 hafta önce) ölmüş olabilir.

Polis departmanına bilgi veren bir görgü tanığı, ”Kuzeni, Greg’in arabasının halen evin önünde olduğunu görünce  endişelendi, çünkü Greg’in Los Angeles’a gitmesi gerekiyordu. Kuzeni kontrol etti ve cesedini gördü” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz Aralık ayında 30 yaşına giren Gregory Tyree Boyce, en son 10 Mayıs tarihinde yaptığı Instagram paylaşımında, ”30 yaşımı göreceğimi hiç düşünmememiştim. Yıllar içinde herkes gibi hatalar yaptım ama bugün sadece büyük hatalarım üzerinde düşündüğüm günlerden biri. Hayatta kalmak için nasıl zaman ama. Mutlu kirli 30 yaşlar kendime! Bu yılın kalanını en iyi şekilde geçirelim!” notunu paylaşmıştı.

Boyce’nin annesi Lisa Wayne, bir Facebook paylaşımıyla oğlunun öldüğünü doğruladı ve restoran işine girme planlarını yazdı.

Lisa Wayne, ”Oğlumun en sevdiğim şef olduğunu söyleyebilirim. Harika planlarımız vardı ve tutkusu buydu.” Dedi ve ekledi; ”Oğlum, sensiz hastayım. Yırtıldım, kayboldum. Acı çekiyorum. Bir şey hakkında kırıldığım veya endişelendiğimde size mesaj gönderirim veya sizi arardım ve sen söylerdin, anne bunu birlikte halledeceğiz diye. Şimdi ne olacak?

Gregory Tyree Boyce Kimdir?

5 Aralık 1989 yılında ABD, Kaliforniya’da doğdu. Yakın çevresi tarafından Greg kısa ismiyle bilinen başarılı oyuncu kariyeri boyunca toplam 2 filmde rol aldı. Bunlardan ilki, 2008 yılında çekilen Alacakaranlık (Twilight) serisinin 1. filmiydi. Filmde, ”Tyler Crowley” karakterini canlandırdı. 2018 yılında ise Trevor Jackson’ın Apocalypse isimli kısa müzikal filminde kamera karşısına geçti. Oyuncunun 10 yaşında alaya isminde bir kızı vardı.

13 Mayıs 2020 Çarşamba tarihinde Las Vegas, Nevada, ABD’de sevgilisiyle birlikte kaldığı evde ölü bulundu. Ölüm nedenlerinin cinayet olmadığı polis tarafından açıklandı ancak kesin sonuç bildirilmedi. Gregory Tyree Boyce öldüğünde 30 yaşındaydı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ