MorTilki.Com

Survivor Yarışmacısı Sercan Yıldırım’a Sevgilisi Elif Aydın’dan Şok Hamle

Survivor Yarışmacısı Sercan Yıldırım’a Sevgilisi Elif Aydın’dan Şok Hamle

Survivor 2020’nin ünlüler takımında yarışan ve rakip takımdaki Nisa’dan hoşlandığı bilinen Sercan Yıldırım ile Elif Aydın’ın bir ilişkisinin olduğu ortaya çıktı. Elif Aydın, iddialara göre; bu aşk söylentilerden sonra İstanbul’da aynı evde yaşadığı Sercan’ın eşyalarını Bursa’daki ailesinin evine yolladı.

Survivor programının futbolcu yarışmacısı Sercan Yıldırım, aşk hayatı ile akıllarda soru işaretleri bıraktı. Gönüllüler takımındaki Nisa’ya karşı gösterdiği ilgiyle gündeme gelen Yıldırım, 15 Şubat tarihinde Dominik’e sevgilisi Elif Aydın tarafından uğurlanmıştı.

Bursaspor ve Galatasaray futbol kulüplerinde top koşturan, bu sene Survivor kadrosuna dahil olan 30 yaşındaki Sercan Yıldırım, Elif Aydın ile aşk yaşadığı yönündeki söylentilerle sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Elif Aydın, Günaydın yazarı Bülent Cankurt’un köşesinde kaleme aldığı habere göre; adı Nisa ile aşk dedikodularına karışan sevgilisi Sercan’ı evden kovdu.

Yarışmaya katılmadan önceki çapkınlıklarıyla bilinen futbolcu Sercan Yıldırım, adının Nisa ile aşk dedikodularına karışması nedeniyle sevgilisi tarafından terk edildi. Şu an terk edildiğinden haberi olmayan Sercan, Dominik’ten İstanbul’a dönünce hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaşacak.

15 Şubat tarihinde kendisini yarışmaya uğurlayan sevgilisi Elif Aydın, söz konusu söylentilerin ardından aynı evde yaşadığı Sercan’ın bütün eşyalarını topladı ve bir kamyonla Bursa’ya ailesinin evine gönderdi.

Şu an Dominik’te yarışan ve iletişimin yasak olduğu için her şeyden habersiz olan Sercan Yıldırım, 1.5 yıldır İstanbul’da sevgilisiyle yaşadığı eve döndüğü zaman büyük bir şok yaşayacak. Yarışmacı, Türkiye’ye dönüş yapınca hem sevgilisi tarafından terk edildiği hem de evden atıldığı gerçeğiyle yüzleşecek.

Elif Aydın: Survivor Öncesi İlişkimiz Bitmişti

Elif Aydın, söz konusu iddiaların ardından sosyal medya hesabından bir duyuru yayınladı ve bu söylentilerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Aydın, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

“Bu sabah Sercan ve benim ile ilgili çıkan haberler tamamen asılsızdır. Survivor öncesi ilişkimiz bitmişti. Bu haber hem bizi hem de aileleri üzecek bir iftiradır.”

Milli futbolcu Sercan Yıldırım, geçtiğimiz yıllarda Tuvana Türkay, Helin Avşar, Ece Erken, Ceyda Ateş ve Pelin Sönmez gibi tanınan ünlü simalarla yaşadığı aşklarla gündeme gelmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ