MorTilki.Com

Selin Ciğerci, Canlı Yayın Kazası Sonrası Bir Video Paylaşarak Herkesten Özür Diledi

Selin Ciğerci, Canlı Yayın Kazası Sonrası Bir Video Paylaşarak Herkesten Özür Diledi

Geçtiğimiz yıl futbolcu Gökhan Çıra ile yaptığı evlilikle uzun süre konuşulan Selin Ciğerci, dün sosyal medya hesabında canlı yayın sırasında talihsiz bir olay yaşadı. Instagram’da 2,5 milyon kişi tarafından takip edilen fenomen, şaşkınlık yaratan bu Instagram kazasının ardından bir video paylaşarak takipçilerinden özür diledi.

36 yaşındaki şarkıcının Instagram’da yaptığı canlı yayına bağlanan kötü niyetli bir takipçisi, cinsel organını göstererek Ciğerci’yi zor durumda bırakmıştı. Olay sonrası neye uğradığını şaşıran fenomen, söz konusu kişiyi engelleyerek hakkında yasal süreç başlatacağını söylemişti.

Instagram’da açtığı canlı yayında hayranlarının sorularını yanıtlayan Selin Ciğerci, “Abla çok önemli bir soru soracağım?” yazan takipçisini yayına aldı ve izleyen herkes hoş olmayan o görüntülerle karşılaştı. Yaşan bu olay, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Olay sonrası yaşananlar hakkında bir açıklama yapan Ciğerci, “Hayatım boyunca ilk defa böyle bir şey yaşıyorum, bugün canlı yayında o terbiyesizliği yapanı bulamayacağımı sanıyorsa… Video, resim, adı… Ne varsa avukatıma gitti. Burnundan nasıl fitil fitil getireceğim.” şeklinde konuştu.

Bugün sosyal medya hesabında bir video yayınlayan Selin Ciğerci; “Öncelikle şunu söyleyeyim, hiç uyumadım. Mübarek ramazan ayında herkesten özür dilerim. Benim hiç suçum yok. Ben işinde gücünde evinde ailesiyle olan bir kadınım. Annem aradı hayırdır dedi kapattım konuşamadım. Herkesin başına gelebilecek bir şey. Özür dilerim.” ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Fulden Uras, arkadaşının başına gelen bu olay sonrası Instagram’da bir paylaşım yaparak Selin Ciğerci’ye destekte bulundu. Uras, paylaşımında; “Uğraşmayın yeter artık. Neyi batıyor size çoğunuzda olmayan düzenli hayatı mı? Yaptığı her işi başarısıyla yapması mı? Çekin şu pis ellerinizi kalbi melek Selin’imden. Üzülme lütfen, Türk halkı her şeyin farkında.” sözlerine yer verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ