MorTilki.Com

Sosyal Medya Fenomeni Murat Övüç, Sevgilisi ve Mal Varlığına Dair Açıklamalarıyla Dikkat Çekti

Sosyal Medya Fenomeni Murat Övüç, Sevgilisi ve Mal Varlığına Dair Açıklamalarıyla Dikkat Çekti

Instagram’da 2 milyonu aşkın takipçisi olan ve paylaştığı videolar izlenme rekorları kıran Murat Övüç, geride bıraktığımız gün sunuculuğunu Armağan Çağlayan’ın üstlendiği bir söyleşi programına konuk oldu. Ünlü sosyal medya fenomeni, sevgilisi, serveti, oğlu ve geçmişine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Armağan Çağlayan, YouTube’da yayınlanan Gör Beni isimli programda her hafta farklı bir ünlüyü ağırlıyor. Programın bu haftaki konuğu, Instagram hesabında paylaştığı videolarla dikkat çeken Murat Övüç oldu. Milyonlarca hayranı olan sempatik fenomeninin itirafları, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Daha önce başından bir evlilik geçen Övüç, sunucunun “Neden evlendin?” sorusunu şu sözlerle yanıtladı: “Ablama ben eşcinselim dedim, ‘Bunu babama anneme anlatamayız’ dedi. Babam istedi diye evlendim. Ama iyi ki evlenmişim oğlum oldu. Babamın yanında hep kimliğimi sakladım. Gençlik fotoğraflarım hep saklıdır. 10 yıl önce babam vefat ettikten sonra eşimden boşandım ve evden ayrıldım. Zincirimi kırmak istedim. Zor dönemler başladı. Ailem, ablalarım, ağabeylerim bana küstü.”

Geçmişte zor bir süreçten geçtiğine değinen Murat Övüç, o dönemde kirasını ödemekte zorlandığını, yiyecek bir şey bulamadığı için sadece kuru ekmek yemek zorunda kaldığını söyledi. Nereden geldiğini hiçbir zaman unutmadığını ifade eden Övüç, muhtaç ailelere yaptığı yardımların da bu nedenle olduğunu belirtti.

Murat Övüç, Amerika’da yaşayan ve herkesten gizlediği erkek arkadaşı hakkında ilk defa konuştu. Sevgilisinin ABD’de yaşayan Ermeni asıllı birisi olduğunu, Ramazan ayının ilk haftası ihtiyaç sahiplerine ulaştırması için kendisine para gönderdiğini ve gelen bu parayla da koliler hazırlatıp ihtiyacı olan ailelere dağıttığını söyledi.

Maddi durumunun iyi olduğunu ve kazandığı paraların bir kısmını dağıttığını söyleyen fenomen, bugüne kadar yaptığı birikimler ve mal varlığını şu ifadelerle anlattı: “Şimdi 12 evim, 4 arabam var. Rezidansta yaşıyorum, Göktürk’te havuzlu villam var. Artık daha ne isteyeyim. Şu anda bütün imkanlara sahibim. Rezidans istiyordum oldu, havuzlu villa istiyordum oldu. Anneme bir ev bir yazlık istiyordum ikişer tane aldım, oğlumun hem BMW’si hem Mercedes’i var. Yani ne yapayım daha.”

Renkli kişiliğiyle tanınan 52 yaşındaki sosyal medya fenomeni, boşandığı eşi ve oğluyla ilgili; “Eski eşimle hala görüşüyoruz, arkadaş gibiyiz. Oğlumun annesi o. Her zaman emrindeyim, neye ihtiyacı olursa yaparım. Oğlumun annesi ile arası çok iyi. Oğlum babaannesiyle birlikte yaşıyor. Onun terbiyesiyle büyüdü. Her sabah kalkıp babaannesine kahvaltısını hazırlıyor. Eski eşim yeniden evlendi ve bir kızı oldu. Oğlum da kardeşini çok seviyor. Birlikte vakit de geçiriyorlar.” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ