MorTilki.Com

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’dan Bebek Müjdesi! Sinem Kobal 4 Aylık Hamile

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’dan Bebek Müjdesi! Sinem Kobal 4 Aylık Hamile

2016 Mayıs ayında nikah masasına oturan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti ebeveynlik sevinci yaşıyor. 32 yaşındaki Sinem Kobal 4 aylık hamile ve kız bebek bekliyor.

2016 yılında dünya evine girmeye karar veren Türk sinemasının başarılı oyuncuları Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinden sevindirici haber geldi. Düğünden 4 yıl sonra gebe kalan Sinem Kobal, 16 haftalık hamile ve bir kız bebek annesi olacak.

Nazardan Koktuğu İçin Haberi Yalnızca Yakınlarıyla Paylaştı

Yeni sezonda Kim Milyoner Olmak İster‘in sunuculuğunu üstlenen başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve meslektaşı Sinem Kobal‘ın yaklaşık 4 yıldır devam eden mutlu bir evlilik yaşamı var. Ünlü çift her fırsatta aile saadetlerini dile getiriyor ve mutluluklarından söz ediyor. Ne var ki, Sinem Kobal 4 aylık hamile olmasına rağmen bu haberi yakın çevresi dışında kimseyle paylaşmadı. Nedeni ise nazar değmesinden korkuyormuş.

Birbirimize Şiir Okuruz!

45 yaşındaki yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Hakan Gence’ye verdiği röportajda evliliği hakkında merak edilenleri cevaplandırmış ve samimi açıklamalarda bulunmuştu.

‘Sabahları klasik müzik… Öğlene doğru ritm hızlanıyor; King Crimson, Led Zeplin hatta arada nostalji olsun diye Metallica… Akşama doğru müzik romantiğe dönüyor; Carmen McRae, Ella Fitzgerald… Sonra ya caz müziğe devam veya rock… Ayrıca evde spor yapıyorum, film izliyorum, kitap okuyorum. Sinem ile birbirimize şiirler okuyoruz. Sinem’le evlendiğimizden beri zaten zamanımızın büyük kısmını birlikte geçirdik. Dört duvar arasında birlikte olmaya alışkınız ve bu çok keyifli.

Evlenirken Bir Yemin Edip Yola Çıktık!

Biz imzayı atarken bir yemin edip yola çıktık. Allah izin verirse hayatımız da öyle son bulacak. Sevgi çok önemli ama karşılıklı saygıyı unutmamak, ben olmak değil, biz olmak ve öyle hareket etmek her şeyi kolaylaştırıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ