MorTilki.Com

Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile Çekilmiş Yeni Fotoğrafları Olay Oldu

Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile Çekilmiş Yeni Fotoğrafları Olay Oldu

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın birlikte görüldüğü yeni pozlar, magazin gündemine günün en dikkat çeken konularından birisi oldu. 20 yaşındaki Altunkaya’nın salgın nedeniyle Dominik’te mahsur kaldığı ve Türkiye’ye dönemediği iddia edildi.

50 yaşındaki Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı ile olan evliliğini sonlandırdıktan sonra, Ayça Çağla Altunkaya ile yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkmıştı. Bugüne kadar birlikte görüntülenmekten kaçınan ikilinin yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

Virüs salgını nedeniyle Survivor yarışmasının çekimlerinin yapıldığı Dominik Cumhuriyeti’nde mahsur kalan Çağla Altunkaya, sevgilisi Acun Ilıcalı ile ilk defa geçtiğimiz yaz görüntülenmişti.

Ilıcalı’nın kullandığı motosikletinin arkasında görüntülenen Çağla Altunkaya, sevgilisiyle aralarındaki yaş farklı nedeniyle bazı kesimlerden birçok eleştiri almıştı.

İlişkisi hakkında hiçbir açıklama yapmayan Ayça Çağla Altunkaya, Instagram hesabını gizli olarak kullanmaktaydı. Sosyal medya paylaşımları sadece arkadaşları tarafından görüntülenebilen Altunkaya ve sevgilisi Acun Ilıcalı’nın yan yana olduğu fotoğraflar, bugün sosyal mecralarda yayınlandı.

Aşklarını gözlerden uzak bir şekilde yaşayan Ilıcalı ve Altunkaya çifti, Şubat ayında Amerika’da birlikte basketbol maçı izlerken objektiflere yakalanmıştı.

Super Bowl LIV finalini ön sıralarda izleyen ikili, o sırada ABD’li ünlü iş insanı Martha Stewart’ın cep telefonuyla çektiği bir fotoğraf karesine tesadüfen takılmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ