MorTilki.Com

Mustafa Sandal, 29 Milyon Liralık Lüks Villasını Satışa Çıkardı

Mustafa Sandal, 29 Milyon Liralık Lüks Villasını Satışa Çıkardı

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Mustafa Sandal, lüks villasını satma kararı aldı. Söz konusu 4 katlı villanın 6 odası ve 2 salonu bulunuyor. Sandal’ın villasına biçtiği değer ise dudak uçuklatacak miktarda; tam 29 Milyon Lira.

50 yaşındaki başarılı şarkıcı Mustafa Sandal, 2008 yılında Boşnak kökenli Sırp şarkıcı Emina Jahovic ile nikah masasına oturmuş ve 10 yıl süren evliliğin ardından 2018 yılında boşanmıştı. İkilinin yollarını ayırmasının ardından Emina, oğulları Yaman ve Yavuz’u yanına alarak Zincirlikuyu Zorlu’ya taşındı. Sandal ise Çubuklu Vadi Evleri’nde kaldı.

Villayı Satıp 2 Ev Alacak

Gayrimenkul danışmanı olan Sanem Çizmeci ile anlaşma sağlayan Mustafa Sandal, 6 odası ve 2 salonu bulunan 4 katlı villasını 29 Milyon Liraya (4 Milyon 94 Bin Dolar) satacak. Villanın satılmasıyla birlikte 2 ev almayı düşünen ünlü şarkıcı, yeni evlerin birini oğlu Yaman’a diğerini de Yavuz’a verecek.

Sandal’a ait satışa çıkarılan villa, Çubuk Vadi Evleri’nde bulunuyor. Burası ünlülerin rağbet gösterdiği bir nokta. Oyuncu Engin Altan Düzyatan’dan futbolcu Arda Turan’a kadar birçok isim bu evleri tercih ediyor.

4 katlı olan villada 6 oda, 2 salon ve bahçesinde 1 havuz bulunuyor. Ayrıca hoş bir doğa manzarasına sahip.

Emina Jahovic ile boşanan Mustafa Sandal, kendisinden 21 yaş küçük sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti. Geçtiğimiz Aralık ayında ise Polat Yağcı‘nın doğum günü partisinde Aleyna Tilki‘nin arkasından yaptığı el hareketiyle magazin dünyasında çok konuşulmuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ