MorTilki.Com

Pınar Altuğ, Eşi ve Kendisine Çirkin Yorumlarda Bulunan Takipçisini İfşa Etti

Pınar Altuğ, Eşi ve Kendisine Çirkin Yorumlarda Bulunan Takipçisini İfşa Etti

45 yaşındaki oyuncu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ile aralarındaki yaş farkı nedeniyle bazı kesimler tarafından sürekli eleştiriliyor. Instagram’da 1,3 milyon kişi tarafından takip edilen Altuğ, geride bıraktığımız gün kendisi ve eşine sosyal medya hesabında çirkin ithamlarda bulunan bir kadın takipçisini ifşa etti.

Pınar Altuğ’un bazı takipçileri, oyuncunun paylaştığı fotoğraf ve videoların altına hakaret boyutuna ulaşabilen yorumlarda bulunuyor. Bu tarz yorumlara kendi tarzıyla cevaplar vererek sessiz kalmayan oyuncu, kendisine özel mesaj gönderen bir takipçisine ateş püskürdü.

Bir süredir ekranlardan uzak olan Altuğ, sosyal medya hesabından; “Yüzünüz çok çirkin. Kocanızı yanınızda zorla mı durduruyorsunuz, yoksa jigolo olarak mı kalıyor?” şeklinde mesaj gönderen kişinin fotoğraflarını ifşa etti.

Pınar Altuğ, söz konusu mesajı gönderen kadın kullanıcın mesajını ve fotoğraflarını, Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştı.

Oyuncu, kendisine “yüzünüz çok çirkin“, eşi Yağmur Atacan’a ise “jigolo” ithamlarında bulunan kadın takipçisine fotoğraflı bir göndermeyle yanıt verdi.

Pınar Altuğ, bu mesajı gönderen kullanıcının fotoğraflarının ekran görüntüsünü alarak “Ne desem bilemedim” notuyla birlikte yayınladı.

Geçtiğimiz günlerde eşi Yağmur Atacan’la ilgili dikkat çeken bazı açıklamalar yapan Pınar Altuğ, “Kocam Yağmur, magazinden, sosyal medyadan en uzak ve umursamaz insan. İlk flört dönemimizde yakın arkadaşlarımdan biriyle tanıştırdım. ‘Bebek yüzlü ya ne yaptığının farkında mısın?’ diye sordu. ‘Evet, evlenecek halim yok, 2 gün gönül eğlendireceğim’ yanıtını verdim. Şu an 14 yıldır beraberiz.” şeklindeki ifadeleriyle sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ